Jdi na obsah Jdi na menu
 


Původní obyvatelé Evropy podlehnou imigrantům

7. 6. 2018

Žalostná demografická budoucnost: Původní obyvatelé Evropy podlehnou imigrantům. Političtí vůdci buďto bezdětní, nebo úchylní. Opakování pádu starověkého Říma? Nikoli. Bude to ještě horší. A všichni víme proč.

 

Sergej Latyšev se vrací k často popisovanému problému budoucnosti evropského pokolení i v souvislosti s přílivem migrantů a současnými čelnými politiky  O tom, že budoucnost není možná bez dětí, evropští politici nepřemýšlejí, což dává běžným občanům špatný příklad.  Vedoucí představitelé evropských zemí, jako jsou kancléřka Angela Merkelová, premiérka Velké Británie Theresa Mayová, francouzský prezident Emmanuel Macron, předseda Rady ministrů Itálie Paolo Gentiloni a jejich evropský „šéf“ Jean-Claude Juncker, mají přes všechny rozdíly charakteru a životních zkušeností jedno společné: nemají vlastní děti.

V tom se jim podobají i vedoucí představitelé některých středně velkých evropských zemí. Například švédský premiér Stefan Löfven, jehož ve věku 10 měsíců dala matka do dětského domova, nebo jeho holandský kolega Mark Rutte, jenž pochází z rodiny o sedmi dětech – jak je vidět, ještě v 60. letech 20. století se v Nizozemsku rodily děti.