Jdi na obsah Jdi na menu
 


Lidovým domem otřásá skandál místopředsedy Jaroslava Foldyny

13. 5. 2018

Lidovým domem otřásá skandál místopředsedy Jaroslava Foldyny, který si dovolil uctít památku Rudé armády spolu s Nočními vlky, aktivistu Peszynského překřtil na Pičinského, dobytkům se prý omlouvat nebude a vyzval k navrácení Kosova Srbsku! Uvnitř ČSSD to vře, Foldyna prý svými výroky přiklání stranu k Zemanovi a SPD. Předseda Hamáček je slabý, Foldyna ho do roka může nahradit v pozici předsedy strany!

V pondělí 7. května v Praze v Průhonicích a později na Olšanských hřbitovech došlo k neuvěřitelnému incidentu, který s odstupem několika dnů nabírá na síle. Místopředseda ČSSD Jaroslav Foldyna se totiž v kožené motorkářské bundě zúčastnil setkání s ruskými Nočními vlky, motorkářskou skupinou z Ruska, která každoročně v květnových dnech projíždí Evropu místy, kde probíhaly boje Rudé armády a kde stojí památníky sovětských vojáků. Na tom by nebylo nic zvláštního, protože Jaroslav Foldyna se těchto setkání účastní již několik lept po sobě. Jenže v pondělí to bylo všechno jinak.

Na setkání s vlky totiž vyrazila i skupina provokatérů, jejichž cílem bylo pietní akt narušit a vyvolat konflikt. Mezi organizátory této provokace byl např. šéfredaktor serveru Manipulatori.cz Jan Cemper, jehož server spolupracuje s CTHH a lidmi, kteří udávají administrátorům Facebook tzv. závadové příspěvky českých uživatelů Facebooku. Pokud vám v poslední době někdo smazal příspěvek z profilu FB, anebo jste dokonce byli na několik dnů zablokováni, je to obvykle práce právě lidí, jako je např. Jan Cemper a jeho projekt Manipulatori.cz   . . . . . . . . .

 

https://aeronet.cz/news/lidovym-domem-otrasa-skandal-mistopredsedy-jaroslava-foldyny-ktery-si-dovolil-uctit-pamatku-rude-armady-spolu-s-nocnimi-vlky-aktivistu-peszynskeho-prekrtil-na-picinskeho-dobytkum-se-omlouvat-nebude/