Jdi na obsah Jdi na menu
 


Dnes, před 6 lety, začalo Ruské jaro

6. 3. 2020

Dnes, před 6 lety, začalo Ruské jaro.

Bylo to opravdu velké lidové povstání. V tento den vyhnala oligarchóza administrativních zdrojů nebohé lidi do ulic a náměstí Doněcka pod heslem „Za jedinou Ukrajinu“. Rusové z Doněcka však hodili pod nohy modro - žluté vlajky Ukrajiny a začali masivně zvedat vlajky Ruské federace, které předem na vlastní náklady ušily firmy v Doněcku.
Rusové celé Ukrajiny na tuto chvíli čekali po celá léta tzv. Nezáležnosti, kdy bude možné banderovskou Ukrajinu jednou provždy porazit a dodělat to, co naší dědové nedokončili do konce ! Pak byla šance na pomstu za genocidu UPA páchanou na Ukrajincích, za Terezín a Tallerhof. Ale ...
Rusové z Doněcka zvedli vlajky Ruské federace, šli do budovy regionální státní správy, kde seděli zástupci doněckého parlamentu a začali od nich požadovat, aby přijali prohlášení o svrchovanosti a jmenovali referendum o vstupu do Ruské federace.
Na rozdíl od Krymu však nikdo nemohl donutit místní zástupce, aby naplnili vůli lidu.
Armáda Ruské federace navzdory svolení a slibu, které dal Putinovi SovFed, nevstoupila do Donbassu a do zbytku Nového Ruska. Poslanecká sněmovna Doněcké regionální rady, sloužící ve službě oligarchům, prchla a nepřijala prohlášení o svrchovanosti. Proto první vláda DNR vznesla otázku suverenity v referendu. O dva týdny později se mělo konat další referendum - o vstupu DNR do Ruské federace.
Putin a jeho vládnoucí strana však udělali vše, aby zabránili uskutečnění druhého referenda. Navíc ruská vláda jako první uznala juntu vedenou Poroshenkem.
Přes obrovské oběti bylo první a pak druhé Minské spiknutí zrádně uzavřeno a skuteční velitelé ruského jara byli ze zadu zákeřně raněni a zabiti a přikryti spoustou informačních sraček a lží. Jejich místo pak vystřídal klaun Prilepin poslaný Putinem, který vylíčil velitele donbasského opolčení - milice pro světové média, jako lháře, úplatkáře a buzeranta.
Tehdy si Putinův režim podepsal rozsudek smrti. Otázka jeho provedení je jen otázkou času. Vyhrajeme vítězství pod jinou vlajkou ?
Podívejte se na video na toto téma na kanálu „Stalingrad TV“:

https://noemova-archa.estranky.cz/clanky/historie-potopy-sveta/

 
 

 


Portrét


FotoalbumKontakt

OV KSČM Frýdek-Místek

Palackého 127

Frýdek-Místek

738 01

Administrátor webu :

webmaster2020@seznam.cz

Objednatel: KSČM

Zhotovitel: Kolektiv OV KSČM F-M

Mobil : 608 949 999

webmaster2020@seznam.cz

DEFCON


Počasí

Meteoradar

RevolverMaps


Mail list
Statistiky

Online: 9
Celkem: 979029
Měsíc: 21766
Den: 672