Jdi na obsah Jdi na menu
 


ČSSD v Chomutově rozjela volební kampaň v barvách duhy. Na kandidátce se objevil Arab

25. 7. 2018

ČSSD v Chomutově rozjela volební kampaň v barvách duhy ve stylu Hnutí Žít Brno, na kandidátce se objevil Arab v rámci politické inkluze ražené Lidovým domem a je jasné, že kdo nevystoupí z EU, je odsouzen k migraci a multikulti perestrojce celé České republiky! A kolik “evropských” Nigerijců z EU kandiduje u vás na vsi, paní Millerová?

V Chomutově to žije. O víkendu jsme dostali do redakce hned od několika čtenářů informaci o tom, že městská buňka ČSSD to před volbami rozjela ve velkém, až z toho mají někteří voliči Lidového domu obavy, co se za tím vlastně skrývá a požádali nás, abychom se na to podívali. Chomutovská buňka ČSSD totiž před několika dny představila kandidátky do podzimních voleb a v mnoha voličích ČSSD ve městě to vzbudilo silné znepokojení a obrátili se na nás.

První věcí je grafické zpracování s homosexuální tématikou a barvami nadnárodního hnutí LGBT, které je v ČR poznávacím znamením Hnutí Žít Brno Matěje Hollana, který pózuje na fotografii v úvodu článku. Ovšem v Chomutově se do barev duhy oblékla kandidátka ČSSD se slovy, že strana “vnese voličům barvy do života”. To nevymyslíš! Aby nikdo nezůstal na pochybách, že chomutovští socialisté chtějí opravdu jít s dobou, o tom svědčí i číslo 9 na kandidátce, kam se dostal šéf svozu odpadů chomutovských komunálních služeb [1] Samir Ali Kharboutli, tedy původem Arab.

 

Podle údajů v Živnostenském registru [2] je pan Kharboutli českým občanem, není tedy cizincem, který by se dostal nějak narychlo na kandidátku, jak se obávali někteří pisatelé, kteří nám z Chomutova napsali, nicméně toto opět ukazuje na jistý fenomén, který se projevuje postupně ve všech větších městech v ČR. Postupně se do komunální politiky dostávají lidé, kteří mají cizí původ a vstupují do politických struktur na úrovni komunálu.

Není překvapením, že právě v Chomutově se ČSSD začíná profilovat jako strana migrantů, která prosazuje mutlikulti politický éthos a nebojí se sahat ani po marketingových fíglech jako jsou duhové barvy LGBT mezinárodního hnutí lesbiček, gayů, bisexuálů a transvestitů. Kdysi bývala ČSSD stranou, která hájila tradiční rodinu. Dnes se jedná o neomarxistický projekt, který bude vést Českou republiku k cestě rozpuštění národa do struktur Nové Evropy. Kádry ve straně na to mají, viz. článek zde.

 

ČSSD v Chomutově pouze otevřeně zobrazuje to, kam Lidový dům chce mířit oficiálně v celé republice, ale zatím se to bojí sdělit voličům na celostátní úrovni . . . . .

https://aeronet.cz/news/cssd-v-chomutove-rozjela-volebni-kampan-v-barvach-duhy-ve-stylu-hnuti-zit-brno-na-kandidatce-se-objevil-arab-v-ramci-politicke-inkluze-razene-lidovym-domem-a-je-jasne-ze-kdo-nevystoupi-z-eu/