Jdi na obsah Jdi na menu
 


Česká hokejová reprezentace přijde o státní znak na svých dresech, jeho místo nahradí orlo-lví hlava griffina!

26. 6. 2018

Česká hokejová reprezentace přijde o státní znak na svých dresech, jeho místo nahradí orlo-lví hlava griffina! Po skandálním pokusu Olympijského výboru o změnu státní hymny je to další krok globalistů k rozkladu české státnosti, který ohlašuje příchod Protektorátu! Nové dresy však podle našich informací porušují zákon, na hokejový svaz se už snáší žaloba. Morava se bouří, tohle už je přes čáru!

Uplynulo jen pár měsíců od chvíle, kdy se Český olympijský výbor “pochlubil” svojí novou verzí české státní hymny, která je prý lepší a hlavně delší, to prý kvůli sportovcům, kteří v Jižní Korei pod olympijskými kruhy trpěli tím, že současná verze české hymny je prý příliš stará a hlavně krátká. A tak se Český olympijský výbor rozhodl, že “osvěží” sportovce novou verzí hymny. Jenže po jejím publikování v březnu se strhla obrovská nevole veřejnosti, protože nová verze hymny je směsicí podivných dizonancí a kakofonie, která tahá posluchače za uši, takže ČOV po tomto skandálu už s novou verzí hymny raději nikde nevystupuje a celá věc, jak se zdá, byla v tichosti zametena pod koberec. Video a článek o hymně jsme přinesli zde. Jenže, to by nebyli sportovci (a jejich globalisté), aby v době vládní krize v ČR nepřišli s dalším pokusem demontáže české státnosti. Tentokrát je v hledáčku globalistů velký státní znak ČR.

Český svaz ledního hokeje totiž představil novinářům a veřejnosti návrh nového dresu české hokejové reprezentace [1], ze kterého zmizel český státní znak a jeho místo nově obsadila hlava lva s nadměrně a nepřirozeně vyplazeným jazykem, jako kdyby tento lev byl v posledním tažení. Doslova. Jenže pozorný člověk a pozorovatel si všimne, že hlava lva je do značné míry hermafroditní, protože připomíná hlavu orla se zobákem a ptačím jazykem. Dobře se na logo podívejte.

Může to být snaha o morfing hlavy českého lva a moravské orlice, v lepším případě, což sice může být dobrý úmysl, jenže může jít i o morfing s německou orlicí. A to by byla z hlediska heraldiky naprostá katastrofa, která navíc nepatří na reprezentační dresy národního hokejového týmu, který reprezentuje Českou republiku. Odstranění státního symbolu ČR z dresu a jeho nahrazení podivnou orlo-lví hlavou je dalším nechutným pokusem o likvidaci České státnosti, která je definována jako spolek Čech, Moravy a Slezska. Už před dvěma roky posvětila Sobotkova vláda paralelní oficiální název Čechia, jako ekvivalent pro Českou republiku [2]. Jenže hokejový svaz novým dresem zřejmě porušil i zákon, jak nás do redakce upozornil občanský aktivista, pan Aleš Macek z Moravy.

Hokejový svaz porušil zákon a státních symbolech na reprezentačních dresech  . . . . . . . . . .
 
 
 
 
 

 


Portrét


Fotoalbum



Kontakt

OV KSČM Frýdek-Místek

Palackého 127

Frýdek-Místek

738 01

Administrátor webu :

webmaster2020@seznam.cz

Objednatel: KSČM

Zhotovitel: Kolektiv OV KSČM F-M

Mobil : 608 949 999

webmaster2020@seznam.cz

DEFCON


Počasí

Meteoradar

RevolverMaps


Mail list




Statistiky

Online: 5
Celkem: 982131
Měsíc: 20974
Den: 544