Jdi na obsah Jdi na menu
 


Byl skutečně Zacharčenko zabit, nebo byl pouze odvelen a stažen z operačního prostoru DLR ?

3. 10. 2018

Unikátní video zachycuje atentát na Alexandera Zacharčenka, ale záběry na bezpečnostních kamerách vyvolávají pochybnosti a velké otazníky! Byl skutečně Zacharčenko zabit, nebo byl pouze odvelen a stažen z operačního prostoru DLR na příkaz z Moskvy? Zacharčenko během exploze vůbec v restauraci nebyl! Explozi dokonce přežila i kamera uvnitř restaurace, venku se jen vysypalo sklo z oken!

Ruská televize dnes uveřejnila unikátní záběry z atentátu na vůdce Doněcké lidové republiky Alexandera Zacharčenka, který by proveden 31. srpna tohoto roku. Oficiálně došlo k útoku v restauraci “Separatist” v Doněcku, kde někdo umístil bombu a ta zabila vůdce DLR. Takové byly první informace. Jen o pár dní později se objevily nové informace, Zacharčenko při explozi pouze utrpěl zranění hlavy, ale později v nemocnici na následky zranění podlehl. Spolu s ním zemřel prý i jeho bodyguard.

Zacharčenko prostě zemřel, a to byla a je dosud oficiální verze příběhu. Jenže tuto verzi dnes s velkou razancí podkopává unikátní video z bezpečnostních kamer uvnitř a před kavárnou, kde je vidět celý incident. A to, co na videu můžeme spatřit, vyvolává opravdu mnoho otazníků. Záběry zachycují příběh, který proběhl úplně jinak, než jak nám dosud bylo předkládáno, tedy v tom narativu, že exploze zabila Zacharčenka v restauraci. Záběry ukazují, že to není pravda  . . . . . . . .

 

https://aeronet.cz/news/vse/