Jdi na obsah Jdi na menu
 


JSEM UNAVENÝ

23. 4. 2019

Je mi 68+ a jsem unaven

Robert A. Hall

Toto by měl číst každý muž, žena, dítě ve Velké Británii, vUSA, Kanadě, Austrálii a na Novém Zélandu, ale i v Evropě

Je mi 68Pracoval jsem tvrdě od svých 18 let, kromě jednoho semestru, kdy jsem studoval a kromě půl roku, kdy jsem denně hledal zaměstnání.I přes některé zdravotní problémy, jsem pracoval 50 hodin týdně a sedm nebo osm let jsem nebyl nemocný. Měl jsem dobrý plat, celou dobu jsem pracoval tak, abych se dostal tam, kde jsem dnes. V dané ekonomice je odpočinek v nedohlednu a já už jsem unavený. Velmi unavený.

Jsem unavenýz toho, že se mi říká, že musím "vytvářet bohatství" pro lidi, kteří nemají moji pracovní morálka. Jsem unavený z toho, že slyším, že mi vláda může vzít peníze, které jsem si poctivě vydělal, aby je měla pro lidi, kteří jsou příliš líní na to, aby pracovali a vydělali si peníze také.

Jsem unavenýz toho, že se mi říká, že Islám je "Náboženství Míru," a přitom si každý den mohu přečíst desítky příběhů o tom, jak muslimští muži zabíjejí své sestry, manželky a dcery, kvůli „rodinné cti“. Muslimové se bouří kvůli nějakým drobným urážkám, Muslimové vraždí Křesťany a Židy, protože oni nejsou "věřící", Muslimové pálí školy pro dívky, Muslimové se neštítí odsoudit k trestu smrti ukamenováním dospívající oběti znásilnění za "cizoložství", Muslimové mrzačí malým holčičkám jejich genitálie, to vše ve jménu Alláha, protože jim to nařizuje Korán a právo Šaría.

Jsem unavený z toho, že se mi říká, že musíme být „tolerantní vůči jiným kulturám," a že musíme naše peníze použít na stavbu mešit a v islámských školách vAmerice a Kanadě tolerovat kázání nenávisti, zatímco žádná americká ani kanadská náboženská komunitanemůže postavit kostel, synagogu, nebo církevní školu v Saúdské Arábii atam šířit lásku a toleranci..

.Jsem unavenýz toho, že se můj životní standard snižuje kvůli globálnímu oteplování, o kterém se nesmí diskutovat

Jsem unavený z toho, že se mi říká, že drogově závislí jsou vlastně nemocní, takže jim musíme pomáhat, podporovat je, jednat snimi ohleduplně a platit za škody, které páchají, protože nemocným se musí pomáhat. Jsem unavený z jednání bohatých sportovců, bavičů a politiků, kteří ze všech stran hovoří o nevinných chybách, hloupých chybách nebo chybách z mládí, když všichni velmi dobře víme, že si myslí, že jejich jedinou chybou bylo, že se nechali chytit.

Jsem opravdu unavený z lidí, kteří nemají odpovědnost za své životy a činy. Jsem unaven z toho, že ze svých problémůobviňují kde koho, včetně vlády a nechtějí si přiznat, že si za tyto problémy mohou oni sami.

Ano, jsem zatraceně unavený. Ale jsem také rád, že mi je 68.., protože už nebudu svědkem toho, co ti lidé udělají sesvětem. Jenom mi je líto, že se toho ale dožijí moje vnučky a můj vnuk.

 (Robert A. Hall je veterán námořní pěchoty z Vietnamské války, kterýbyl pět volebních období senátorem za stát Massachusetts) Toto by si mělo přečíst co nejvíce lidí na celém světě!!!Jestliže to nepošleš dál, staneš se součástí popsaného problému!