Jdi na obsah Jdi na menu
 


Hermanova lidovecká drzost nezná meze

31. 12. 2017

Lze pochopit, že člověk na úrovni politika, potažmo ministra je svým způsobem něco víc, než řadový občan, byť z jejich řad vzešel. Jsou však lidé (žel, není jich mnoho), kteří tuto realitu umí potlačit tak, že se o nich jen říká, že je sice „pan někdo“, ale jejich jednání, vystupování je lidské, skromné, slu&scar on;n&eac ute; a upřímné. Nebo naopak jsou i takoví (u politiků povícero), kteří své postavení dávají drze, sebevědomě, často provokativně najevo. Představitelem toho druhého, negativního příkladu je dnes už (zaplať pánbůh) jen bývalý ministr kultury Daniel Herman (KDU – ČSL).

Člověk, který se rád předvádí jako představitel demokracie, ochránce lidských práv, zastánce humanity a spravedlnosti, člověk, který se kdysi oddal Bohu a víře, aby se zakrátko z kléru vymanil a oddával se světským činnostem, které mu dávají víc, než jenom víru v Boha. Velice rychle se oklepal z vlivu kléru, aby se stejně rychle dostal k vlivu ve veřejné činnosti a posléze v politice. Je to neuvěřitelně bezcharakterní člověk, který však jako křesťan a bývalý kněz nectí zásadu morálky jako pravda, slušnost, čestnost, skromnost, pravdomluvnost, objektivnost, který jde bezohledně za svým profláknutým cílem jako vlk (v rouše beránčím) za svou kořistí. Apropó, něco podobného jsme svého času již zažili v osobě bývalého lidovce M. Kalouska.

Není tajemstvím jeho otevřená politická, i lidská nenávist a zášť vůči M. Zemanovi a z toho plynoucí averze ke všemu, co M. Zeman jako prezident činí nebo říká. Hermanova drzost je neskutečná, když jen vzpomeneme jeho ubohou, prolhanou kauzu„daj-li či nedaj-li strýci Bradymu medaili“, kdy se naprosto nekorektn ě a drz e snažil obvinit prezidenta M. Zemana z podlosti, když odmítl „omedailit“ jeho smyšleného strýce. Rovněž jeho časté (prapodivné) návštěvy Sudetoněmeckého Landsmančaftu , jeho otevřenou přízeň představitelům SL, jako např. „Milí krajané“ apod. Za pozornost stoj&ia cute; také jeho drzé angažmá ve věci vepřína v Letech, který prosadil za stamiliony korun státem odkoupit, zlikvidovat a vybudovat za peníze daňových poplatníků památník cikánským obětem. Je toho hodně, co jako ministr kultury má tento nečestný, bezcharakterní člověk-politik na svědomí.¨

Aby toho nebylo málo, tento lidovecký gauner a spratek si, byť už jen jako ministr v demisi, dovolil drze a provokativně reagovat na výrok prezidenta Zemana když řekl, že :  . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

 

Hermanova lidovecká drzost nezná meze. - Czech Free Press

czechfreepress.cz