Jdi na obsah Jdi na menu
 


Tichá Putinova revoluce !!!

29. 12. 2020

https://youtu.be/LTHmh6vD7a4

 

Tichá Putinova revoluce

Než začne samotný přepis části videa, chtěla bych připomenout, že Vladimiru Putinovi bylo vyčítáno, že se málo soustřeďuje na vnitřní politiku, respektive na vnitřní problémy, že si sice dokáže dobře poradit na mezinárodní scéně, ale lidem doma se stále nežije moc dobře. Takto mohou mluvit lidé, kteří nevědí, pod jakým je Rusko vnějším nepřátelským tlakem, kteří nevnímají, že válka neskončila.

V roce 2018 Putin fakticky oznámil ve svém poslání Federálnímu shromáždění, že Rusko je kryté na šesté – vojenské prioritě, že má zbraně, kterými se dokáže ubránit. (Zcela ignorováno našimi médii, šlo o přelomové zbraně, které dosud nemá ve výzbroji nikdo jiný než Rusko, tak proč by o tom informovala, že?) O rok později přišel ve svém dalším poslání s tím, že je třeba provést některé důležité změny v ústavě (fakticky koloniální ústavě přijaté v době, kdy na tom Rusko bylo nejhůř). Souhlas s těmito změnami lidé odhlasovali v referendu! A nyní, jak to vidím já, nastupuje doba jejich realizace spočívající mimo jiné i v důrazu na vnitřní politiku.

Posuďte sami podle informací z videa:

Včera (23.12.2020) na pozadí všeobecného poprasku okolo Navalného trenýrek, prakticky bez jakékoliv pozornosti proběhlo první rozšířené zasedání Státní rady. V červenci tohoto roku byly stanoveny cíle národního rozvoje. Ještě předtím byla spuštěna řada národních projektů a státních programů a nyní na zasedání Státní rady premiér Mišustin předložil jednotný plán, který shrnuje všechno vyjmenované do jednoho strategického dokumentu.

Při přípravě jednotného plánu bylo ve středisku národních projektů zformováno 25 mezirezortních pracovních skupin, kam bylo začleněno několik set lidí z prakticky všech ministerstev a úřadů. Poté byl plán schvalován na různých úrovních, na úrovni Federálního shromáždění, Veřejné komory RF, Všeruské národní fronty, podnikatelského i odborného společenství, a také v pracovních skupinách Státní rady. Navíc každý ten proces není popsán jen z hlediska svého obsahu, ale také z hlediska toho, v jakém operačním dokumentu bude popsán a rozepsán v podobě konkrétního prováděcího plánu.

A co je neméně důležité s uvedením datumů, kontrolních bodů a pozor s uvedením odpovědných pracovníků i s příslušným financováním, vyčleněným rozpočtem. Jednotný plán popisuje logiku dosažení každého národního cíle. A pro všechny ministerstva, úřady a státní orgány vymezuje oblast jejich odpovědnosti a ukládá konkrétní úkoly, přičemž každý krok směřuje k dosažení společného výsledku.

Mezi cíle patří zvyšování životní úrovně lidí, formování komfortního prostředí pro rozvoj. Jednotný plán obsahuje rozklad podle měsíců a všech jednotlivých subjektů Ruské federace. Na realizaci toho všeho bude v nejbližších třech letech vyčleněna neuvěřitelná částka 39 bilionů rublů, to znamená asi 13 bilionů na rok. Pro srovnání, každoroční cena všech národních projektů je okolo dvou bilionů rublů. Teď budou rozpočtové výdaje pevně spojeny s dosahováním národních cílů rozvoje. Jde to do dvou hlavních směrů, na sociální programy a na rozvoj ekonomiky.

Bude vytvořena jednotná technologická platforma koordinace plnění plánu, informační systém řízení. S jeho pomocí bude prováděna kontrola plnění konkrétních číselných ukazatelů plánu. To umožní sledovat rozvoj událostí fakticky v režimu on-line. Bude tak možné zasáhnout v jakékoliv etapě a zabránit odchylkám od plánu! Přístup k tomuto systému budou mít všechny úrovně státní moci. Operativní úroveň realizace plánu je rok 2024. Strategická úroveň realizace plánu je rok 2030.

Teď se to pokusím přeložit to z ruského jazyka do ruštiny:

  1. Ve státě je fakticky zaváděn jednotný systém řízení ekonomiky, tedy státní plán!
  2. Na realizaci tříletého plánu se plánuje vyčlenění 39 bilionů rublů, nebo-li 520 miliard USD.
  3. Všechno to bude kontrolováno on-line, v režimu reálného času, jak výdaje, tak i plnění.

Ještě stále jste to nepochopili? Je to revoluce! Je to socialistická revoluce! Co? Sankce? Na ty zapomeňte. Že Rusko přijde o zahraniční investice? Ať si je nechají. Svůj předpotopní SWIFT si klidně odpojte, my už dávno máme své analogy. My teď máme státní plán a státní investice! Nepotřebujeme už nikoho, kromě našich čínských soudruhů. Jestliže jste si to doposlechli do této chvíle a stále ještě sedíte (a neskáčete), tak si prostě nedokážete představit, jaký to bude znamenat skok kupředu v budoucích třech letech. Za tři roky tu už bude v mnohém jiný stát. A ještě něco. Pro tento nový systém budeme potřebovat kybernetiky, ekonomy a další vysoce technologické odborníky а žádné rádoby levičácké klauny. Konec přepisu.

 
 

 


Portrét


FotoalbumKontakt

OV KSČM Frýdek-Místek

Palackého 127

Frýdek-Místek

738 01

Administrátor webu :

webmaster2020@seznam.cz

Objednatel: KSČM

Zhotovitel: Kolektiv OV KSČM F-M

Mobil : 608 949 999

webmaster2020@seznam.cz

DEFCON


Počasí

Meteoradar

RevolverMaps


Mail list
Statistiky

Online: 6
Celkem: 983174
Měsíc: 20815
Den: 754