Jdi na obsah Jdi na menu
 


KŠEFTY SE MUSEJÍ TOČIT

15. 10. 2020

 

 

Kšefty se musejí točit….

Národ je třeba nejdřív pořádně vyděsit a pak mu konstantně vyhrožovat. Nejprve na jaře vypnout celou zemi a udělat sekyru v rozpočtu ve výši 500 miliard korun. Nic to nevyřešilo a ačkoliv měli naši kvazi experti celé léto plné huby druhé vlny Covidu 19, na podzim nebyli na nic připraveni. Nakonec svou neschopnost a diletantismus svádí na opozici a nedisciplinované občany.

Půl bilionu vyletělo komínem (již se těžko dozvíme kolik z toho zůstalo papalášům za nehty) a národe div se! Virus nezmizel a je tady stále s námi. A prý máme nejhorší bilanci nakažených na světě. A odpovědnost za tento stav nenese samozřejmě žádný ze zodpovědných politiků, nýbrž zase totálně zdecimovaný občan a též předseda ODS Fiala, protože společně vyvíjeli na přeplácené, zkorumpované nedouky politický nátlak. Bussines vzkvétá. Prymula má odbytiště pro své ochranné pomůcky a chystá se zázračné očkování. To bude terno!

Zavřely se školy a již tak nedostatkový zdravotní personál zůstane doma se svými dětmi. Podle panikáře Flégra měl již pár dní umírat tisíce lidí na našich ulicích. Nejspíš ho zažaluji za šíření poplašné zprávy. Avšak jestli nás vojenská junta v čele s Petrklíčem nenechá žít a dýchat, možná se katastrofické vize naplní.

Zatím se chystá na příští rok další díra do rozpočtu, prozatím ve výši 320 miliard. To zase tiskárny pojedou na plné pecky. Ale nejspíš se jedná o finance virtuální, kteří naši „odborníci“ sami splácet nikdy nebudou. Mohli by si ale brzy zase navýšit své skromné platy. Opravdu makají a výsledky jsou všude znát. Myslím, že za pár let budeme vzhlížet k Řecku jako k zemi se zdravou a nepříliš zadluženou ekonomikou.

Uzavření restauračních zařízení, o kterém vláda do poslední chvíle lhala opět pomůže ke krachu mnohých parazitujících hospodských a určitě nasměruje kroky rodin místo do knajpy do přírody. Také to pomůže v boji proti alkoholismu. Na debatách s Jílkovou na ČT 1 se objevuje i antikrist Nešpor. Z čeho zaplatí drobní podnikatelé nájem či pojištění naše nácky evidentně nezajímá. Mají jenom plné huby politiky a jde jim jen o jejich blahobyt. Maximálně štědře rozhazují peníze z našich daní. To není nic nového, avšak co tito nebezpeční klauni dnes předvádějí, to už je na hranici národní katastrofy. Klement Gottwald by se mohl od nich učit.

Nevidíme žádné světlo na konci tunelu a nedá se předpovídat žádný další tah gumově hygienické mafie. Vedle zdraví obyvatel, kterým je chronicky podrýván imunní systém je velice ohroženo i samotné pivo. Jarní lekce nám evidentně nestačila. Sním o tom, že bude brzy na jistých institucích facek, jak v Národním Divadle potlesku.

Ke čtení doporučuji zprávy o chřipkové epidemii v ČR v roce 1995 (6000 – 12 000 zemřelých na komplikace) a též Pandemický plán České Republiky. Podle toho, co se u nás děje si s ním naši odborníci evidentně vytřeli anál.

Mnoho nacistických pohlavárů skončilo před soudem v Norimberku. U nás by to mohl být výhledově Žamberk