Jdi na obsah Jdi na menu
 


Co je ANTIFA

24. 5. 2021

 

ANTIFA UKOPALA MUŽE K SMRTI. KVŮLI KŠANDÁM V BARVĚ VLAJKY.

17 Pro 2017 1 Antifa ukopala muže k smrti. Kvůli kšandám v barvě vlajky. Rodrigo Lanza náš pirát Bartoš ŽM, 17.12.2017 - minulý víkend se v jednom baru ve španělském městě Zaragoza pohádala skupina levicových extrémistů s 55 letým mužem. Vadilo jim, že má kšandy v barvách španělské vlajky. Vyčítali mu, že tím projevuje nacionalismus a nežádoucím způsobem propaguje národní hrdost. Když Víctor Láinez (55) bar opustil parta tzv. antifašistů šla za ním. Nejdříve ho srazili železnou tyčí k zemi, kde ho pak Rodrigo Lanza (33) zkopal do bezvědomí. Těžce zraněný muž byl převezen na jednotku intenzivní péče, kde po týdnu zemřel. Rodrigo Lanza, člen Zaragoza Antifascista. Ve svých 33 letech stihl zmrzačit jednoho policistu a zabít jednoho „nácka“. Extrémistické hnutí Antifa má přímo ve svém logu obrázek jak maskovaný extremista kope do ležícího člověka. V USA Ministerstvo pro vnitřní bezpečnost považuje tuto skupinu za teroristickou organizaci, podobně jako muslimské skupiny. (U nás je nejznámnější tváří tohoto hnutí předseda pirátské strany Ivan Bartoš. Toto hnutí již infiltrovalo i české skauty). Policie se domnívá, že zabijákem je Rodrigo Lanza. Tento nechvalně známý člen skupiny Zaragoza Antifascista obývá squat Kike Mur, který jeho obyvatelé označují jako komunitní centrum.

V Praze na Žižkově existuje podobný objekt – Klinika. Lanza před 10 lety zaútočil kamenem na policistu, který vyklízel jiný squat. Policista má z jeho brutálního útoky doživotní následky a je na invalidním vozíku. Španělský levicový režim levicového extremistu potrestal směšnými 5 lety vězení. Antifa sice vystupuje proti fašismu, jenže v jejich vnímání je fašistou každý kdo je není fanoušek Evropské unie a Angely Merkelové. Za své nepřátele považují lidi, kteří mají rádi svojí vlast a jsou na ni hrdí. Antifa Victora Láineze zabili kvůli kšandám v barvě vlajky. požaduje navýšit dovoz černochů, muslimů a islamistů do Evropy, protože jsou přesvědčeni, že se tím „naředí“ kulturní evropské národy a vznikne „nový člověk“ , který již žádnou vlast mít nebude. Policista Juan José Salas skončil na vozíku. Má čtyři děti. Lanza byl potrestán 5 lety vězení. A znovu zaútočil.

K hnutí Good night white pride se hlásí i předseda Pirátské strany Ivan Bartoš. Nyní se stal poslancem za Pirátskou stranu. Antifa infiltrovala i skautské hnutí. Brněnská skautka Lála se proslavila tvrzením, „že stát neexistuje a hranice nejsou a že na tohle už se vůbec nehraje“.

Poslanec Bartoš se účastní všech demonstrací na podporu dovozu černochů a muslimů.

Ve Španělsku ultralevice pořádá demonstrace za propuštění vraha Lanzy. Pirát Bartoš na demonstraci pro islám. Jako své odpůrce vidí Čechy, či bělochy obecně, kteří jsou hrdí na svojí vlast. přeloženo:„Dobrou noc, bílá sílo“ Poslanec Bartoš nosí logo extrémistů velmi často.

 

Antifa Praha - Bartoš Zaútočit na člověka ze zadu kovovou tyčí. To je jejich styl. Když jde o zastavení „nácků“ je vše dovoleno!

 

 

 
 

 


Portrét


FotoalbumKontakt

OV KSČM Frýdek-Místek

Palackého 127

Frýdek-Místek

738 01

Administrátor webu :

webmaster2020@seznam.cz

Objednatel: KSČM

Zhotovitel: Kolektiv OV KSČM F-M

Mobil : 608 949 999

webmaster2020@seznam.cz

DEFCON


Počasí

Meteoradar

RevolverMaps


Mail list
Statistiky

Online: 8
Celkem: 983206
Měsíc: 20815
Den: 753