Jdi na obsah Jdi na menu
 


Země česká, domov můj

17. 6. 2020

 

pro Země česká, domov můj.
 

Celá staletí naši předkové umírali v boji za naše domovy, za naši kulturu, za naše morální hodnoty. Tehdejší evropská inteligence zvítězila nad přesilou.

Bitva u Thermophyl (480 př. n. l.): 300 Sparťanů a 7000 Řeků brání svoji zem proti 200 000 mužům perské armády z Asie a Afriky. Všichni Sparťani dlouho odolávali přesile, až padli. To dodalo odvahu řeckým městům, které vytáhly do boje a porazili perskou invazi. Šlo o mimořádně odvážný počin i na tehdejší poměry. Žádná tolerance k vetřelcům, zraněné nepřátele zabíjeli na místě a zajatce nebrali.

Bitva u Tours (732): Arabové podnikají do Evropy invazi za účelem šíření Islámu, sladké odměny v podobě získání majetku a zničení evropské civilizace. Valí se z Afriky přes Španělsko až do Francie. U města Tours ve Francii se jim do cesty staví Karel Martel, který Araby poráží a žene je zpět. Zachraňuje Evropu od islamizace, alespoň tedy na nějaký ten čas.

Námořní bitva u Lepanta (1571): U řeckého ostrova Lepanto se střetává křesťanská a turecká flotila. Křesťan mají necelých 200 galér, Truci o stovku více + 63 menších lodí. Po dlouhé a vyčerpávající bitvě byla muslimská invaze ve Středozemním moři poražena. Pokud by turci ovládli Středozemní moře, měli by možnost se kdykoli a kdekoli nečekaně vylodit, zkáza evropské civilizace by ťukala na dveře.

Bitva o Vídeň (1683): Podle historiků jde o nejvýznamnější bitvu mezi křesťanským a islámským světem. Turecké armády dobývají Evropu. Vídeň leží dva měsíce v obležení turecké armády, ve městě prakticky již nejsou žádné potraviny, domácí zvěř je vyhubena, údajně propuká i kanibalismus. Město brání 11 tisíc vojáků a 5 tisíc dobrovolníků. Bez jídla, bez vody, s žalostnou zbrojí. Proti nim stojí obrovsky motivovaná 200 000 přesila muslimů. 12. září konečně přichází Vídni na pomoc armáda v síle 70 tisíc mužů z Polska a českých a německých zemí. V bitvě, která určovala chod dějin, padlo 138 000 tureckých bojovníků. Pokud by tehdy padla Vídeň, turci by měli volnou cestu do Evropy.

V boji za naši svobodu, morální hodnoty, kulturu a Evropu, tak jak ji známe, zemřelo obrovské množství našich předků.

A dnes?

Levicová garnitura, multikulturní humanisté, Zelení a další  plivají na hroby těchto předků. Otevírají brány Evropy a pouští sem miliony neprověřených imigrantů. Pouští sem netolerantní ideologické náboženství, před kterým nás naši předkové tisíce let chránili. A pokud se to nekomu nelíbí, tak je zaškatulkován a je rasista, extremista a xenofobní buran. Dnes jsme svědky teroru které se děje na občanech - Francie, Anglie, Německa, Švédska. Evropské socialistické garnitury neumí říct jasné NE nelegální imigraci, do naší tak krásné Evropy pouští miliony lidí, kteří v životě nebudou ctít naše hodnoty, naše zvyky a naše tradice. Nemají vztah k naší kultuře.