Jdi na obsah Jdi na menu
 


Vyjádření výrobce vakcín......

14. 5. 2021

 

O. Natali ...Vyjádření k očkování ....

 
Výrobce vakcíny NA SVÝCH OFICIÁLNÍCH STRÁNKÁCH píše, že
Covid mRNA vakcína je operační systém, který dokáže Vaši DNA naprogramovat, a tedy i vás samotných na úroveň vašeho základního stavebního plánu. Moderna vysvětluje na své oficiální webové stránce, že jejich mRNA technologická platforma je "Softwarem života" (spíše tedy softwarem smrti) a funguje velmi podobně jako OPERAČNÍ SYSTÉM POČÍTAČE.
Toto je PŘÍMO PŘEVZATÉ z JEJICH webové stránky:
"Je tak zkonstruován tak, aby fungoval zaměnitelně s různými PROGRAMY. V našem případě je "program" nebo "aplikace" našim lékům mRNA- jedinečná mRNA sekvence, která KÓDUJE protein. "
Každý člověk má být digitálním bodem v kontrolované síti. V zrychleném tempu se ženeme do světa TRANSHUMANISMU, ve kterém budou biologická těla odstřiženy a infiltrovány syntetickými částmi, počínaje úrovní nanočástic. NWO chtějí do vašeho těla stáhnout jakýsi druh Microsoft-Office (patent Microsoftu - 2020060606 odkaz https://patentscope.wipo.int/search/en/detail.jsf...) nebo software a připojit vás ke cloudu AI, aby měly přímý přístup do vašeho MOZKU. Potom mohou podávat vakcíny, které vakcínami nejsou, jen aby vás mohli aktualizovat jako když se počítačové softwary pravidelně aktualizují.
Jedná se transhumanistický technokratický nástroj, který povede k absolutnímu zotročení společnosti. Celý tento sociální transhumanistický experiment, bude mít nedozírné následky, které už můžeme nyní pozorovat ve svém okolí či v sociálních diskuzích a skupinách , kde lidé sdílejí své zkušenosti a příběhy s touto RNA technologickou platformou , která je extrémně a bytostně nebezpečná , nikdo neví jaké následky to bude mít do budoucna a už vůbec ne , co se bude dít s lidmi , kteří tuto technologii přijmou. Z lidí se stanou HYBRIDI , BIOROBOTI ovládáni na dálku bez vlastních myšlenek , pocitů , emocí a co je nejdůležitější a alarmující - ZATRATÍ TO JEJICH DUŠI, neboť jakmile někdo naruší DNA , naší podstatu toho, co nás dělá lidmi, zničí Boží stvoření , které bylo stvořeno na BOŽÍ OBRAZ. A jakmile lidé přijmou tuto ohavnost měnící DNA, nebudou už lidmi, ale hybridy. To je nutné si uvědomit. Kdo, to přijmul, ztratil život věčný, neboť všude se objevují alarmující zprávy, že tyto vakcíny mění lidskou DNA , že NIKDY nebyly použité na lidech , že se jedná o sociální experiment, u kterého nevíme jaké bude mít následky a především se varuje předtím, že to není vakcína, ALE RNA TECHNOLOGIE !!
TO HOVOŘÍ ZA VŠE. Kdokoliv ji přijme, nebude již na Boží obraz, ale biorobot připravený připojit se k chytré síti , která bude napojená na umělou inteligenci a síť 5G , to je důvod proč ji také instalovali a proč se tyto technologie vyvíjeli. Vždy to má záměr. A tím záměrem je připojit očkované lidi do této supersítě - digitálního koncetráku, kde budou monitorováni 24 hodin denně. Je to TRANSHUMANITICKÝ NÁSTROJ. Doporučuji si vyhledat , co je to transhumanismus. O všem nám samozřejmě dali vědět ve všech těch scifi filmech z budoucnosti.
Je důležité opravdu vědět a říci ostatním, že aktuální mRNA covid "vakcína" NENÍ vakcína. Tyto patentové přípravky jsou navrženy tak, aby vás PŘEPROGRAMOVALI na základní úrovni. Nejsou to žádné vakcíny. Jsou to chemická zařízení, operační systémy, syntetické patogeny s továrnou na výrobu chemických patogenů. Technokratické, transhumanistické nástroje, které natrvalo změní lidský genom a udělají z vás syntetického člověka.
Pozorujte své okolí, varujte každého a vnímejte, co se s lidmi děje. Kdykoliv něco zaznamenáte, uvidíte či se vám někdo svěří, sdílejte tyto důležité informace s ostatními a varujte okolí, snažte se zabránit k tomu, aby se dali vaši blízcí očkovat. Jedině takto můžeme zdržet celou situaci, předejít tomuto sociálnímu experimentu měnící lidskou DNA za účelem zatracení naší duše. Budťe opatrní, situace je opravdu extrémně vážná a bude mít velice nepříznivé následky..
 
 
 
7 sdílení