Jdi na obsah Jdi na menu
 


Vakcínační pasy připravované již 26.4.2018

9. 8. 2021

 

Mocní v Bruselu připravovali vakcinační pasy dvacet měsíců před vypuknutím pandemie

V těchto plánech se mluví nejen o nějakém dokumentu, který by omezil váš vstup nebo pohyb na určitá místa. Představuje se celý systém COVID, budoucnost, v níž jsou všechny aspekty vašeho života monitorovány a regulovány podle rozmarů a fantazie farmaceutických vládců.

První návrh na „vakcinační pasy“ Evropská komise zveřejnila 26. dubna 2018. Prvořadým cílem bylo „prozkoumat proveditelnost vytvoření společného očkovacího průkazu / pasu“ pro evropské občany, který je „kompatibilní s informačními systémy elektronické imunizace a uznán na přeshraniční použití.“

V návrhu byly zmíněny i pojmy, jako například „boj proti váhavosti očkování“, „neočekávaná ohniska“, která před vypuknutím nebyla tak běžná.

Mezi další body plánu patřila podpora schvalování „inovativních vakcín včetně vakcín pro vznikající zdravotní rizika.“


Konstatuje, že „průmysl vyrábějící vakcíny“ má „klíčovou roli“ při plnění cílů popsaných v plánu, uvádí „zlepšení výrobních kapacit EU“ a skladování vakcín jako další akční body, které se mají provést.

Odkaz na celý dokument

Plán se také zaměřuje na posílení „stávajících partnerství“ a „spolupráce s mezinárodními aktéry a iniciativami“ a odkazuje na globální summit o očkování, který se konal v roce 2019.

Globální summit o očkování 2019

3 kulaté stoly

Summit se konal 12. září 2019 v Bruselu v Belgii, pouze 3 měsíce před vypuknutím COVID-19. O summitu neinformovala většina médií hlavního proudu. Uspořádala ho Evropská komise ve spolupráci s WHO.

Pozoruhodní členové panelu

Účastníky tohoto summitu byly političtí vůdci, vysocí představitelé ministerstev zdravotnictví, OSN, přední akademici, zdravotničtí pracovníci a vědci, nevládní a soukromý sektor.

Mezi významné členy panelu za těmito kulatými stoly patřily Dr. Seth Berkley, generální ředitel společnosti GAVI, Nanette COCERAL, prezidentka společnosti Pfizer Vaccines, Global Vaccine Alliance – organizace, která získala obrovské množství finančních prostředků od Nadace Billa a Melindy Gatesových, Joe Cerrell, výkonný ředitel Nadace Billa a Melindy Gatesových.

Pandemické plánování

Pandemické plánování bylo na tomto summitu jasně prokázáno. Mezi klíčové dokumenty distribuovány účastníkům patřily zprávy:

  • Plánování připravenosti na pandemii chřipky
  • Cvičení na pandemii chřipky pro Evropskou unii
  • Plánování připravenosti na ptačí chřipku a pandemii chřipky
  • Připravenost na pandemii chřipky a plánování reakce na ni
  • Směrem k dostatku vakcín proti chřipce v EU
  • „Veřejného a soukromého partnerství“ pro evropské vakcíny proti pandemické chřipce

 

Ve všech těchto dokumentech se opakovaně zdůrazňuje cíl posílit spolupráci s farmaceutickým průmyslem, stejně jako zpráva, že globální pandemie je nezbytná.

Kdo má vlastně prospěch z vakcinačních pasů?

Nadnárodní farmaceutický průmysl.

Občan je na základě nich nucen podstoupit očkování, pokud nechce sedět doma, přijít o práci (to ještě příjde) nebo svobodně žít. Je to globální útok na Vaše svobody a Ústavou zaručené práva.

Odhadovaný obchod, na který mají farmaceutičtí giganti zálusk, má hodnotu pouze v roce 2021 1,5 bilionu dolarů.

Další plány:

Commons Project

Nezisková trustová nadace Commons Project Foundation, která je součástí Světového ekonomického fóra, zahrnuje tři COVID aplikace:

  1. CommonHealth
  2. COVIDcheck
  3. CommonPass

 

Společně budou shromažďovat, ukládat a monitorovat vaše zdravotní údaje, na jejichž základě aplikace rozhodnou, zda máte oprávnění cestovat, studovat, jít do kanceláře atd.

Například v Izraeli už byl vydán nový zákon, který umožňuje ministerstvu zdravotnictví evidovat občany, kteří očkování proti Covidu odmítnou. Navíc toto ministerstvo poskytne Vaše osobní údaje jiným státním orgánům, pokud o ně požádají.

Vypadá to tedy tak, že pandemie byla předem naplánována a postupně se plní globální plán zotročení lidí z jednoho centra v USA nebo spíše v USSA.

Je čas to globálně zastavit. A když se to nebude dát jinak, tak i revolucemi. Svoboda je vzácná věc a politici, kteří Vám ji upírají patří před soud …

Více na:

https://www.globalresearch.ca/vaccine-passports-planned-before-pandemic-began/5750611
https://greatgameindia.com/rockefeller-clinton-covid-apps/%20-%20CommonHealth