Jdi na obsah Jdi na menu
 


Tak proto chtějí všechny naočkovat

3. 1. 2022

https://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Tak-proto-chteji-vsechny-naockovat-Zle-Kubkovi-Kdo-seje-vitr-sklizi-bouri-Flegra-znam-zly-neni-zde-je-pravda-Doktor-Hnizdil-zuctoval-688078

Tak proto chtějí všechny naočkovat. Zle Kubkovi? Kdo seje vítr, sklízí bouři. Flegra znám, zlý není, zde je pravda. Doktor Hnízdil zúčtoval

31.12.2021 4:40 | Rozhovor

Tlak na stoprocentní proočkovanost je snahou zamést stopy. Když budou všichni očkovaní, nikdo už nikdy nezjistí, jak by na tom byli ti, kteří se očkovat nenechali. „To nelze dopustit, celá pracně budovaná konstrukce covidismu by se zhroutila,“ tvrdí lékař Jan Hnízdil. Navíc upozorňuje, že to, co se tu pod tlakem pere do lidí, na nádražích a v obchodních centrech, s loterií o tenisky nebo mobil, nemá s očkováním nic společného. Nový premiér a ministři dál nosí respirátory, dál s námi hrají hru na covid. Respirátor zakrývá tvář, ale odhaluje charakter. Snadněji se v něm lže. Dokud ho nesundají, nepoznáme jejich pravou tvář.

Tak proto chtějí všechny naočkovat. Zle Kubkovi? Kdo seje vítr, sklízí bouři. Flegra znám, zlý není, zde je pravda. Doktor Hnízdil zúčtoval
Foto: Archiv JH
Popisek: MUDr. Jan Hnízdil jako člen československé posádky při plavbě z Mallorky do chorvatského Zadaru

Letošní rok jsme začínali se zcela uzavřenou zemí, jeho konec byl ve znamení střídání vlád. Myslíte si, že Andreji Babišovi zlomilo politický vaz to, co souviselo s koronavirovou epidemií, tedy spousta přijatých omezení, která dusila společnost, zatímco mnozí se nemohli dočkat volnosti a změny, kterou slibovalo pět stran, které se v pátek 17. prosince ujaly vlády?

Andreji Babišovi a jeho partě – Schillerová, Hamáček, Havlíček, Vojtěch a další – zlomily vaz nesplněné sliby a lži. Pro psychopata je typické, že lže tak přesvědčivě, že je přesvědčený o tom, že nelže. Lež má ale krátké nohy. Po dvou letech koronahysterie začíná být většině lidí jasné, že o covid tady nejde. Není to problém medicínský, ale mocensko-politický. PCR testy nevypovídají o tom, že je člověk nakažený, nakažlivý nebo nemocný, přesto jsou na základě počtu pozitivně testovaných přijímána drastická represivní opatření. Ta nejsou vyhodnocena a zdůvodněna. Když Nejvyšší správní soud v létě 2021 zrušil nošení roušek, nevysvětlil ministr Vojtěch jejich význam, ale prohlásil „vždyť je nosí všude“. Když něco dělá hodně lidí nebo hodně zemí, ještě to neznamená, že to nemůže být pitomost. Covid je globální nákaza strachu a pitomosti. Přenáší se internetem. Kdyby někdo před dvěma lety jel sám v autě nebo šel v parku a měl nasazený respirátor, tak skončí na nejbližší psychiatrii s diagnózou fobie, úzkostná ataka. Dnes je takový člověk vzorem poslušnosti a ohleduplnosti. Šílenství se stalo normou.

 

Podzimní volby přinesly kuriozitu, že vzhledem k více než milionu propadlých hlasů vznikla vláda, kterou volilo pouze 43 procent těch, co přišli k volbám, tedy menšina, a z celkového počtu oprávněných voličů jen 28 procent. Může dát navzdory tomu zemi do pořádku a co pro ni vidíte jako nejtěžší a nejdůležitější úkol?

To se obávám, že nemůže. Vinu bude svalovat na Babiše a covid. Stejně jako Babiš svaloval vinu a vlastní neschopnost na vládu předchozí a covid. Utěšuji se, že víc pitomostí, než nařídila vláda vystrašeného Babiše, vláda premiéra Fialy nepřekoná, ač se o to snaží. Pokračuje v povinném testování, trasování, omezování kontaktů, tlačí na povinné očkování. Jedou podle globálních covidistických not. Cílem je lidi vystrašit, zbídačit, zotročit, udělat závislé na státu. Za necelé dva roky psychopati v čele vlád rozložili zdravotnictví, školství, kulturu, ekonomiku, právo... Stačilo vyvolat strach, poštvat lidi proti sobě. Profesor Fiala je, na rozdíl od Andreje Babiše, dostatečně inteligentní, aby si byl vědom, že covid je blamáž. Na druhou stranu to nemůže veřejně přiznat, protože by tím hněv lidí, kteří se nechali oklamat, obrátil proti sobě. Nezbývá mu než slibovat. Pro mě je zásadní zdánlivá maličkost – nonverbální komunikace. Premiér a ministři dál nosí respirátory, dál s námi hrají hru na covid. Respirátor zakrývá tvář, ale odhaluje charakter. Snadněji se v něm lže. Dokud ho nesundají, nepoznáme jejich pravou tvář.

Vybavuji si, že jste kdysi ve svém lékařském desateru doporučoval neposlouchat projevy politiků, protože šíří zdraví nebezpečné negativní emoce. Také jste se nejednou odvolával na knihu amerických odborníků „Hadi v oblecích aneb Psychopat jde do práce“, kde se píše o vysokém podílu psychopatů ve vysoké politice. Přesvědčuje vás nový premiér Petr Fiala svým kultivovaným vystupováním, že v Česku skončila patokracie, tedy vláda psychopatů?

Demokracie je vláda občanů, prostřednictvím volených zástupců, ve prospěch občanů. Patokracie oproti tomu je vláda psychopatů, dosazených podnikatelskými skupinami, ve prospěch těchto skupin, proti zájmům občanů. Premiér Fiala o demokracii mluví jak kniha, praxe pokulhává. Za celou dobu covid-hysterie se nijak nepostavil na stranu občanů, nevystoupil proti zničujícím nařízením vlády Andreje Babiše. Nedělá to ani teď. Když jsem ho při jmenování premiérem viděl s nasazeným respirátorem, v dvoumetrovém odstupu od prezidenta Zemana, umístěného v inkubátoru a s nasazeným respirátorem, nevěřil jsem vlastním očím. Takového kašpara by pan profesor ze sebe dělat nemusel.

 

Veřejný prostor po celé dva roky s koronavirem ovládli lidé, kteří společnost hlavně děsili, za všechny zmíním prezidenta České lékařské komory Milana Kubka a profesora Jaroslava Flegra. Čím si vysvětlit jejich motivaci k požadavkům, aby se nic nesmělo, aby se všechno zavřelo a podobně? Co je k tomu vede, generační důvody, nějaké jiné? A jak to, že jim to podstatná – soudě podle počtu očkovaných – část společnosti uvěřila?

Covid-média ne náhodou zaplňují lidé jako profesoři Flegr, Hořejší, Konvalinka, Šebo, doktoři Kubek, Smejkal, skupina MeSES… Dokonale se hodí do strategie covidismu, šíření strachu, manipulace s lidmi, tlakem na jediné možné řešení – očkování. Plní globální zadání. Motivace mohou mít různé. U někoho jde o čistý strach z covidu. To je podle mě případ prezidenta komory Kubka. Lékař ale nesmí pacienta nikdy strašit nebo mu vyhrožovat. Ve chvíli, kdy tak činí, sám se stává pacientem, volá po terapii. U jiných mohou převažovat zištné motivy, finanční podíl na vývoji a prodeji testů nebo vakcín. Silným motivem je u řady z nich víra. Jsou pevně přesvědčení, že covid je zkáza lidstva a bojují za jeho záchranu vakcinací. K tomu patří i snaha lidi ovládat nebo léčit svoje vlastní komplexy. U některých může být motivace zcela prozaická. Dominantní manželka jim doma nadává nebo nedává, dělá jim ze života peklo, oni se jí bojí, svoji zlobu ventilují tím, že dělají peklo ze života nám.