Jdi na obsah Jdi na menu
 


STOP 5G - vlády, vědci i lékaři celého světa požadují zákaz nových 5G sítí

3. 4. 2020

 

Vlády, vědci i lékaři celého světa požadují zákaz nových 5G sítí

 

 

 

 

 

Svět se chystá /  již spuštěno  /   na spuštění 5G sítí a nám prodávají vizi úžasné budoucnosti využívající moderní technologie. Inteligentní domy, inteligentní firmy, inteligentní dálnice, inteligentní města, inteligentní auta – co by se nám na tom mohlo nelíbit?

Až na to, že vlády, vědci a lékaři celého světa nyní prohlašují to, co je zjevné už léta: Není velmi inteligentní záměrně ohrožovat zdraví a pohodu každého obyvatele Země a samotný život na Zemi. Proč tomu mocní lidé nenaslouchají?

Se sítí 5G se bude spojovat vznik milionů nových základních stanic na Zemi, jakož i přes 20 000 nových satelitů ve vesmíru.

Vaše inteligentní domácnost bude znamenat, že z vaší lednice, kredence, topného systému, či dokonce z každé potravinové položky bude vyzařovat škodlivé elektromagnetické záření.

Inteligentní dálnice a inteligentní města budou znamenat elektromagnetické záření, kterému nelze uniknout.

Bude všude tam, kde žijete, pracujete a jak se mezi těmito místy přesouváte. Inteligentní auta budou vás a vaši rodinu každý den koupat ve vysokých hladinách elektromagnetického záření.

Když čtete tyto řádky, o výše uvedeném faktu jste už zřejmě slyšeli. Ale pokud jste to nesledovali důkladně, možná si nejste vědomi rozsahu důkazů proti zavedení 5G sítě do praxe a vlastně ani rozsahu úsilí zastavit tuto síť.

Zjištění, do jaké míry se ignorují, zesměšňují nebo bagatelizují, opravdu vyráží dech.

Ohromující množství důkazů o škodlivosti

Důkazy o poškozeních způsobených lidem v důsledku záření elektromagnetických polí, našlo více než 10 000 odborných vědeckých studií.

Ty ho daly do souvislosti s rakovinou, kardiovaskulárními onemocněními, kognitivními nemocemi, poškozením DNA, potraty, změněnou expresí genů, poškozením činnosti spermií a mnoha, mnoha dalšími.

 

A neškodí pouze lidem. Je také nesmírné množství důkazů o tom, že škodí mravencům, hmyzu, včelám, žábám, rostlinám, stromům – samotným živým ekosystémům.

Obrovská je také hrozba 5G ve vesmíru. Bylo totiž prokázáno, že ionosférické poruchy mění krevní tlak a tvorbu melatoninu, což vede k rakovině, kardiovaskulárním onemocněním a jiným problémům.

Četné výzvy byly ignorovány

Existuje velmi působivý seznam vlád a organizací, které varovaly před technologií 5G, nebo se ji pokoušely zastavit, který sahá zpětně až do roku 1993.

Vědci a lékaři z celého světa mnohdy spojili síly, aby se opět odvolali proti bezdrátovým technologiím a 5G sítím.

Proč jejich volání nebyla vyslyšena?

Nejlépe to možná vyjadřuje Abraham R. Liboff, profesor výzkumu Centra pro molekulární biologii a biotechnologii na Florida Atlantic University:

„Přetrvávající vystavení veřejnosti elektromagnetickému záření do značné míry souvisí s penězi. Ty desítky miliard dolarů či korun v průmyslných tržbách mobilních telefonů zavazují leadery korporací k tomu, aby automaticky popírali jakýkoli náznak rizika.“

Konflikty zájmů

Vlády a průmysl mají o technologii 5G tak nesporný zájem, že v otázce její regulace nebo rizik očividně nemohou být nestranní.

Dezinformace mainstreamových médií

Zato znepokojení občané a odborníci jsou velkými institucemi a mainstreamovými médii – která svobodně překrucují fakta, neboť jim to prochází – líčeni jako podivíni, konspirační teoretici či ruští agenti.

Můžeme se bránit – ale když New York Times dokážou tak zoufale nechápat vědu a odmítají to opravit, je jasné, že pravda není jednoduchá záležitost.

O rizicích ohledně 5G sítě a rozšiřování bezdrátové technologie se křišťálově jasně vyjadřuje jeden expert za druhým:

„Všechno naznačuje, že mobilní telefony mohou způsobovat nádory mozku, nádory slinných žláz a rakovinu oka. Jelikož průmysl mobilních telefonů zajišťuje podstatnou část financování výzkumu, tato skutečnost se skrývá před běžnou veřejností.

Studie Interphone, výzkumný projekt 13 zemí, financovaná do značné míry průmyslem mobilních telefonů, soustavně dokazovala, že používání mobilního telefonu chrání uživatele před nádorem mozku! Je třeba k tomu ještě něco dodávat?

Je načase, aby ty vládní agentury, jejichž posláním je chránit své občany, financovaly zcela nezávislé studie, aby vyšla najevo pravda o velmi poškozujících zdravotních rizicích mikrovlnného záření.“
– L. Lloyd Morgan, BS, ředitel elektronického inženýrství Centrálního registru mozkových nádorů

 

5G  je bohužel již zde,  výzva naší vládě  -  ZASTAVTE  SÍTĚ  5G !!!