Jdi na obsah Jdi na menu
 


Slované nikdy nežili s germány

24. 6. 2021

 

 
 


 

Svatosvatá pravda! Ve školách jsme se i za komoušů učili dějepis. Dnes se český dějepis nevyučuje. Nikdy jsme se my Slované nenechali zničit! Jsem Moravanka a tedy Slovanka a ne keltka, jako Češi! Zapomněli jsme na válku s Němci? Zapomněli jsme na zabité ruské vojáky? Zajděte si na české hřbitovy a dívejte se kolik známých jmen v ruštině je všude na pomnících a kolik jich padlo a jsou bezejmenní? Jsme nevděčný národ. Zase jsme vlezli Němcům do zadku, ale že na nás serou už nevidíme. Hlavně, že máme víc prachů a nezdravého odpadního žrádla ze zemí EU. Atd. Tomuhle vojákovi bych dala pusu a objala ho.

 

MEMENTO:

 

Nikdy v historii nežily slovanské národy s germánskými v míru, jen Ti dnešní blbečci si myslí, že to dnes jde, Germán nikdy nepřijme Slovana na svou úroveň, jen naši blbci se snaží od Slovanů odtrhnout! 

 

Plačte nad tím, jak daleko jste to nechali svou liknavostí, leností, alibismem a netečností a hlavně vaší orientací a upřednostňováním spotřebního způsobu života dojít. 

 

Plačte nad tím, jak lehce jste vyměnili svá odvěká práva za plné vozíky  žrádla v marketech, televize přes půl obýváku, auta na půjčky. 

 

Plačte nad svou hloupostí a nepoučitelností při vhazování lístků do volebních uren. Vaši zemědělskou zem vám ukradli, její zbytky poseli jedovatou řepkou.

 

Vaši vodu Vám prodávají dráž než víno. Sebrali Vám mouku, cukr, brambory, krávy, prasata, průmysl.

 

Ani Rusové si nedovolili Vám diktovat, co smíte nebo nesmíte pěstovat a chovat.

 

Byli jste soběstační v potravinách. 

 

Plačte nad tím, že jste si nechali zničit školství a učňovský dorost, tolerujete obory, které nikdo  nepotřebuje. 

 

Plačte nad tím, že upřednostňujete individuální zájmy nad celospolečenskými, tím jste umožnili rozvoj  sobectví, netolerance, závisti a zničení morálky. 

 

Plačte nad tím, jak někteří politici a také herci (vlastizrádci), chtějí za vidinou peněz přijímat imigranty. 

 

Plačte nad tím, že jste  uvěřili, že nepatříme mezi Slovany a přestali jste věřit slovanské soudržnosti. 

 

Plačte nad tím, že jste opět uvěřili Západu, který nás vždy prodal a zradil a chtěl zachránit jen sám sebe. 

 

Plačte nad tím, že jste se nepoučili z mnichovské zrady a opět uvěřili žvástům západní propagandy. 

 

Plačte nad tím co vás čeká, až začne hořet vaše zem a Rusové se na vás vykašlou a udělají dobře, chováte se k nim sprostě jako hajzlové a Západ si s vámi vytře zadek! 

 

Už teď Vám diktuje, co smíte a co ne. Nebo jste si toho ještě nevšimli? Škoda. 

Přílohy