Jdi na obsah Jdi na menu
 


Ruská FSB ukázala Koudelkovým čučkařům z BIS nejvyšší ligu kontrašpionáže

23. 4. 2021

 

 

Běloruská KGB: Česko v sobotu vyhovělo americké CIA s urgentní žádostí o odvedení mediální pozornosti od Minsku kvůli odhalení “Operace Silence” v Moskvě, kde americká CIA přišla o dva “assety” při zabezpečování provedení vojenského převratu v Bělorusku! Zatčení agenti CIA začínají podle informací mluvit a stopy vedou do Varšavy a do Washingtonu! Objeví a potvrdí se i česká stopa v pokusu o zavraždění Alexandera Lukašenka? Objeví se u pučistů české zbraně propašované z Ukrajiny? Proto ta narychlo svolaná tiskovka Babiše a Hamáčka v sobotu večer a pouhou hodinu poté, co Minsk pustil do světa šokující zprávu o zadržení dvou agentů CIA v Moskvě?

https://aeronet.cz/…ty/

 

VIDEO: Ruská FSB ukázala Koudelkovým čučkařům z BIS nejvyšší ligu kontrašpionáže, FSB odtajnila výbušný videozáznam dvojice agentů americké CIA, jak v restauraci v Moskvě plánovali fyzickou likvidaci běloruského prezidenta Lukašenka spolu s jeho rodinou! Žádné žvásty o utajovaných důkazech, které nelze zveřejnit, ale tvrdý důkaz o tom, že americká vláda připravovala krvavý státní převrat v Bělorusku a Babišova vláda jen sehrála s Vrběticemi nechutné křoví na odvedení pozornosti mezinárodních médií! Takhle se svrhávají režimy, pod vedením CIA, za peníze z Washingtonu!

https://aeronet.cz/…ci/

 

 

Ruská FSB včera večer předvedla nejvyšší ligu kontrašpionáže a ukázala českým čučkařům z BIS, jak se dělá obrana a ochrana národní bezpečnosti se zpětnou vazbou k vlastním občanům, kterým se FSB zodpovídá a nemá důvod před občany cokoliv tajit. Důstojníci FSB jsou zářnou ukázkou toho, jak má fungovat kontrašpionáž. FSB totiž včera uveřejnila videozáznam setkání dvou naverbovaných agentů CIA, kteří přijeli do Moskvy a setkali se s několika běloruskými generály a vysoce postavenými důstojníky běloruských ozbrojených sil, které podle FSB zaujala činnost obou agentů CIA a jejich plán zorganizovat 9. května 2021 v Minsku ozbrojený státní převrat podle mustru a vzoru státního převratu v Egyptě ze dne 6. října 1981.

Během vojenské přehlídky vzbouřenci egyptské armády tehdy v roce 1981 zastřelili prezidenta Egypta Anwara Sadata, který sledoval přehlídku svých vojsk. Ruská FSB z odposlechů a nahrávek zjistila, že dva agenti CIA plánovali v Bělorusku na Den vítězství 9. května provést de facto stejný převrat a zastřelit Alexandera Luakšenka spolu s celou jeho rodinou, která žije ve městě Ostrošický Gorodok. Převrat byl zmařen ruskou FSB doslova na poslední chvíli, protože pučisté již mají v Bělorusku sklady zbraní a nachystané partyzány připravené k úderu, jakmile přijde rozkaz. Ruská agentura TASS o profesionálním zásahu agentů FSB proti pučistům přinesla [1] tuto tiskovou zprávu:

MOSKVA, 17. dubna / TASS /. Ruská Federální bezpečnostní služba (FSB) zadržela dva jednotlivce, kteří plánovali vojenský puč v Bělorusku a atentát na prezidenta Alexandra Lukašenka, uvedlo v sobotu Centrum pro vztahy s veřejností FSB.

„Ve zvláštní operaci prováděné Federální bezpečnostní službou Ruské federace spolu s Výborem pro státní bezpečnost Běloruské republiky (KGB) došlo k zabránění protiprávní činnosti Jurase Leonidoviče Zjankoviče, dvojího občana Spojených států a Běloruské republiky, a běloruského občana Alexandra Feduty, protože oba plánovali vojenský puč v Bělorusku v souladu s osvědčeným scénářem „barevné revoluce“ za účasti místních a ukrajinských nacionalistů, stejně jako počítali s fyzickým odstraněním prezidenta Alexandra Lukašenka, “ uvedla FSB.

FSB uvedla: „Podle proaktivních informací obdržených od běloruských partnerů organizovali ideologové radikální opozice Zjankovič a Feduta soukromé rozhovory na internetu a diskutovali o plánu ozbrojeného povstání v Bělorusku a rozhodli se uspořádat osobní setkání v Moskvě s využitím dostupných opatření k utajení a setkali se s opozičně smýšlejícími generály ozbrojených sil Běloruské republiky. “

Centrum pro vztahy s veřejností FSB dále uvedlo, že po příjezdu Zjankoviče do Moskvy po ukončení jeho konzultací v USA a v Polsku se toto setkání uskutečnilo v soukromém salónku v restauraci v Moskvě.

Na schůzce spiklenci řekli běloruským generálům, že pro úspěšné provedení jejich plánu je nutné fyzicky odstranit téměř všechny nejvýznamnější osobnosti Běloruské republiky. Podrobně popsali plán vojenského puče, včetně obsazení rozhlasových a televizních center, aby vysílaly jejich projevy k národu a chtěli blokovat vnitřní jednotky armády a oddíly OMON (pořádkové policie) loajální vůči orgánům v hlavním městě,“ poznamenala mluvčí FSB.

“Připravovali výpadek běloruské energetické sítě, aby bránili protiakci armády a donucovacích orgánů. Některé ozbrojené skupiny partyzánů umístěné na skrytých základnách měly zahájit aktivní fázi, uvedla mluvčí FSB a dodala, že konečným cílem byl otřes běloruského ústavního systému, odstranění pozice prezidenta a získání politické moci v Národním výboru pro usmíření.

Převrat byl naplánován na 9. května během přehlídky na Den vítězství v Minsku, uvedla FSB.

„Poté, co bylo zaznamenáno a nahráno výše uvedené setkání, byli spiklenci zadrženi ruskými bezpečnostními službami a předáni běloruským protějškům,“ uvedla FSB.

Vojenský převrat během slavnostní přehlídky v Minsku musel mít hluboké vojenské krytí, Lukašenko má důvod k obavám

Juras Zjankovič a Alexander Feduta v restauraci plánovali procesy provedení převratu. Na přímý dotaz jednoho z generálů, co je přímým a primárním cílem puče, jestli tím cílem je fyzická likvidace prezidenta Lukašenka a jeho předáků, mu Zjankovič, agent CIA s americkým a běloruským občanstvím, odpověděl jasně a kategoricky, že ano. A o chvíli později Zjankovič vysvětlil, proč je třeba Lukašenka fyzicky zlikvidovat, protože kdyby teď proběhly demokratické volby v Bělorusku, tak by si Bělorusové místo Lukašenka zvolili jiného Lukašenka, který by znovu vládl 25 let. Toto je zásadní okamžik v uniklém videu. Dokonale zachycuje myšlení americké CIA, nejde jim o demokratické volby, ale o takové volby, které dopadnou podle přání západních mocností. A Bělorusové v této chvíli by nikoho takového nezvolili.

Juris Zjankovič

Jinými slovy, cílem puče podle Zjankoviče má být vojenský převrat, fyzická likvidace vládnoucích kádrů a jejich nahrazení Radou národního usmíření, kde koryta dostanou všichni, ale nikdo nebude disponovat mocí. A právě Juras Zjankovič se na videu pochlubil generálům, že on bude zodpovídat za reformy v Bělorusku, že bude mít na starosti přípravu nové Ústavy, reformu práva, justice, školství, za všechno bude zodpovídat.

A kdo ho do této role dosadil? On sám se jmenoval ze svého středu do této funkce? Ne, dostal peníze na realizaci puče v Belorusku a dostal úkoly. A kde toto všechno dostal? No přece v USA a v Polsku, tedy v zemích, ve kterých pobýval, než přicestoval do Moskvy. Na videu se dokonce chlubí tím, že má kontakty nejen v Polsku, ale hlavně na Ukrajině. A generálům u stolu sdělil, že v Bělorusku je už mnoho partyzánů a mají zbraně na svých základnách.

Krvavý Majdan v Minsku by znamenal okopírování procesů z Ukrajiny a výhledový vstup Běloruska do NATO. Ztráta Běloruska by pro Rusko byla fatální ránou

Pokus o vojenský převrat během vojenské přehlídky v Minsku by vyvolal obrovskou paniku a není divu, že tento plán vyvolal obrovské zděšení nejen v Minsku, ale hlavně i v Kremlu. Pokud byla taková akce opravdu plánována, a není důvod tomu nevěřit, potom se jedná o rozsáhlé spiknutí, které zasahuje do vysokých pater běloruské armády, která zřejmě je infiltrována a během přehlídky se část vojáků měla vojenského puče zúčastnit. V této chvíli bude muset vojenská kontrarozvědka v Bělorusku napnout maximální úsilí na rozbití této sítě a na zjištění, kolik vojáků a kteří generálové se na tom měli podílet.

Alexander Feduta na moskevském letišti

Model okopírovaný z Egypta z roku 1981 totiž předpokládá, že se jedná o vojenské a nikoliv civilní spiknutí. To je zásadní rozdíl, protože puč provedený při vojenské přehlídce by byl pro osamělého pučistu sebevraždou. Sice by se mu mohlo povést prezidenta zastřelit, ale nemohl by zrealizovat zbytek akce a plánu na ovládnutí moci v zemi. Ruská FSB tak s největší pravděpodobností překazila brutální a krvavý Majdan v Minsku, který by v případě úspěchu pučistů udělal z Běloruska druhou Ukrajinu a nástupní platformu NATO k útoku na Rusko a Moskvu. Ta by se totiž dostala z běloruského území doslova na dostřel pozemních dělostřeleckých baterií.

Práce FSB je ukázkovou lekcí kontrašpionáže, která chytila americké agenty s rukama od krve ještě dříve, než se začalo v Minsku střílet

Uniklé video je dokonalou ukázkou práce kontrašpionáže. Jakmile se jí povede úspěšný zásah, pochlubí se svým výsledkem občanům. Není důvod nic utajovat, není důvod vést žvásty, že důkazy jsou utajovaným materiálem a nelze je publikovat, protože to jsou jenom kecy a výmluvy, protože žádné důkazy neexistují, anebo to jsou důkazy tak mizerné, že nestojí za řeč. Opravdu je někdo tak tupý a naivní, že kdyby byla pravda, že po Vrběticích chodí ruští agenti v muničním skladu, že by ty důkazy už dávno nebyly na prvních stránkách v západním tisku?

V Bělorusku byly už nachystány zbraně a partyzáni, mnozí z Ukrajiny

Myslíte si, že by si Koudelka nechal ujít takovou slávu? Ne, je to prostě jinak. Je to jako s Huawei, je to jako se Skripalem. Huawei prý představuje hrozbu, ale důkazy předloženy nebyly. Skripal prý byl otráven Rusy, ale důkazy předloženy nebyly. Důkazy prý existují, ale jsou tajné a nejde je zveřejnit. A potom se podíváte na profesionály z FSB a oni si jen tak uveřejní nahrávku dvou amerických agentů CIA, jak plánují odkráglovat běloruského prezidenta a provést krvavý puč. Jsou tajné služby a potom jsou tajné služby. Jedny zasluhují respekt a úctu, druhé jsou k smíchu a připomínají cirkusové klauny

Vrbětice opravdu mohou být vrtěním psem na odvedení skandálu se zadrženými agenty CIA v Moskvě

Alexander Lukašenko před několika dny uvedl [2], že kauza Vrbětice byla odpálena a spuštěna v sobotu večer minulý týden kvůli tomu, aby pozornost světových médií byla odvedena od události v Moskvě, kde byli zadrženi dva operativci CIA, přičemž jeden má dokonce americké občanství, a oba dva plánovali fyzickou a násilnou likvidaci hlavy svrchovaného státu a vojenský puč, a to jen pár dní poté, co se jeden z agentů vrátil z konzultací v USA a v Polsku.

Feduta na letišti u bankomatu

Namísto toho došlo k zahlcení mediálního prostoru fotkami s údajnými ruskými popletenými agenty, kteří neuměli načasovat výbuch ve Vrběticích, neuměli zabít Skripala, neuměli ani zabít bulharského obchodníka se zbraněmi, který navíc ještě prohlásil, že v roce 2014 v ČR žádné zbraně nenakupoval. Takovýmto nesmyslem jsou nyní zahlcena média, zatímco pokus Ústřední zpravodajské služby CIA o zavraždění běloruského prezidenta v den vojenské přehlídky v Minsku 9. května zůstává mimo mediální pozornost. Ne však u nás na Aeronetu. Šiřte video i článek, ať se lidé dozví, jak pracují tajné služby v Rusku, ve prospěch svého lidu, před kterým nemusí žádné důkazy tajit.

-VK-

Šéfredaktor AE News

 
 

 


Portrét


FotoalbumKontakt

OV KSČM Frýdek-Místek

Palackého 127

Frýdek-Místek

738 01

Administrátor webu :

webmaster2020@seznam.cz

Objednatel: KSČM

Zhotovitel: Kolektiv OV KSČM F-M

Mobil : 608 949 999

webmaster2020@seznam.cz

DEFCON


Počasí

Meteoradar

RevolverMaps


Mail list
Statistiky

Online: 20
Celkem: 979092
Měsíc: 21790
Den: 675