Jdi na obsah Jdi na menu
 


Rozklad V4 ?

10. 11. 2021

 

 

 

 Víte, když Miloš (Zeman) chtěl, abych šel do ČSSD, tak jsem mu odpověděl – Milošku, já už jsem v jedné straně byl a do žádné už nepůjdu. A když řekl, že mě tedy nebudou volit, tak já na to – Miloši, já jsem rád, že mě nebudeš volit. Protože víš, že můj problém jsou ženské a já bych si přál, aby všem chlapům byly problémem ženské. Aby tu poslední špatnou touhu, touhu po moci, aby o ni neusilovali polopotentní nýmandi. Jak říkají latiníci: Ve zdravém těle zdravý duch. To prostě bude vždycky platit. Když už o tom mluvíme, copak normální člověk s normálními přirozenými touhami rád tráví soboty, neděle na mítincích stran, na dohadování se o tom, jak koho vyřadit a podobně? Proboha živého, to je touha normálního mužského a nakonec i normální ženské?!

V Právu měl před pár dny pan ombudsman nádherný článek. Začínáme jít do fáze, kdy absolutní menšina velí většině, že se nebude uvádět otec, matka, ale rodič. Proboha! Vzpomeňme si, jak ten Pirát navrhoval, že se musí v občance vyrušit muž nebo žena. Víme tedy, kam ten svět směřuje? Já chápu mladé lidi, že jsou revolucionáři, nebo lépe řečeno, slovně jsou revolucionáři. Ale…

Proč myslíte jen „slovně“?

Protože například pro obranu této země tvrdím, že osmdesát procent mladých lidí nehne prstem. Věřte mi. Jim je úplně jedno, jestli tady budou Američani, jestli tady budou Číňani, jestli tady budou Rusové, Taliáni, Němci… Je jim to jedno, když budou mít plné výlohy, budou moci jezdit do zahraničí a budou mít takzvanou svobodu slova. Copak dneska máte svobodu slova?! Vždyť se podívejte, když někdo řekne něco, co nekonvenuje mocným, když mu ujede huba (smích).

 

To říkal můj školitel pan doktor Pacholík, kterého označuji za svého otce, poté, co se na mne ten můj v mých čtyřech letech vykašlal. Pan doktor Pacholík mi řekl – Miroslave, na svoji hubu si můžeš říkat co chceš, ale následky si přičti sám. A já jsem ho někdy i poslechl. Při našich rozhovorech pro Parlamentnilisty.cz se mi to ale vždy nedaří (smích).

Vraťme se ještě k výsledkům voleb. Do Sněmovny se de facto nedostala tradiční levice. Co to bude znamenat pro takovou tu střední a hlavně „nižší“ třídu?

No to pozná sama. Jestliže se dělník nebo dejme tomu zaměstnanci středního stavu zříkají toho, kdo má v programu chránit jejich zájmy, no tak musí zplakat nad výdělkem. Potom skutečně si za to můžou sami. Já se domnívám, že problém je v tom, že ani KSČM ani ČSSD nemají podle mne osobnosti. Babišovi se posmívají, že je to strana jednoho muže. Ano, ale copak se někdo může ztotožňovat s Hamáčkama a s těmito lidmi?

Takže ani KSČM, za kterou jste před lety kandidoval na prezidenta, nemá podle vás osobnosti?

Obávám se, že nemá. Samozřejmě že existují, ale zastávají stejné stanovisko jako já. Chtějí žít normální lidský život. Chtějí se věnovat rodině, vnukům, dětem, své ženě, někteří dokonce i svým milenkám. Ale to je normální. Ano, samozřejmě, desatero tím jedním bodem sice porušují, ale koneckonců kolik vysokých kněžských funkcionářů to také činí, a přesto jsou to boží lidé. Napadá mě otázka, jestli si celibát nevymysleli náhodou impotenti?