Jdi na obsah Jdi na menu
 


Putin a Trump vs. Nový světový řád: Finální bitva

14. 4. 2020

 

Putin a Trump vs. Nový světový řád: Finální bitva

Nový světový pořádek čelí dvěma nejmocnějším zemím na této planetě a aktuální falešná pandemie vše změnila. Ukázalo se, jak zoufalí bankéři vlastně jsou.

Žijeme ve vzrušující době.

Neznámo, které se před námi rozprostírá, je vzrušující i děsivé zároveň. Z dlouhodobého hlediska spíše vzrušující, z krátkodobého však spíše děsivé. Všechny impéria nakonec zaniknou. Nacházíme se v konečné fázi Nového světového řádu (NWO), který se již nezotaví z ruské ruletové hry, kterou hraje. Vladimír Putin mu totiž podal nabitou zbraň a stiskl spoušť.

Předchozích několik týdnů dalo vše na své místo, aby mohla vzplát poslední bitva. Existuje tolik různých faktů a událostí, nalevo i napravo, a já se v této složité situaci snažím zůstat metodickým, seč mi síly stačí. A kvůli šílenému množství dalších a dalších podrobností, které se každým dalším dnem objevují, svádím již třetím týdnem svou bitvu s tímto textem. Možná jsem si vybral jen špatný čas pro zanechání kouření, baví mě však čelit podobným výzvám.
 

Slábnoucí dolar

Je zapotřebí nastínit alespoň stručný kontext. Koncept Nového světového pořádku je jednoduše přáním hrsti mezinárodních bankéřů, kteří chtějí ekonomicky i politicky vládnout celé této planetě. Začalo to již v roce 1773 a posléze to prošlo řadou podstatných změn, avšak samotný koncept ani cíl Nového světového pořádku se od té doby nezměnily ani o píď.

Pro tyto mezinárodní banky, které od roku 1944 až doposud rabovaly planetu pomocí amerického dolaru, jsou nyní ohroženy hyperinflací. Jejich stroj na tištění peněz se roky otáčel, čímž zakrýval absurdní výdaje na udržení válek o ropu a jiné zdroje, které nakonec všechny vzaly za své. A aby se předešlo nadcházející hyperinflaci, provedly virový útok na čtyři země (Čínu, Írán, Itálii a nyní i na Spojené státy). Jejich cílem bylo rozšířit paniku v široké populaci, pochopitelně s cennou pomocí ignorantských médií. Přestože se aktuální koronavirus neliší od jiných nových virů, které rok co rok napadají lidi, mediálně vyvolaný strach lidi přiměl se dobrovolně a v hrůze izolovat od ostatních. Někteří přišli o práci, obchodní společnosti krachují, panika způsobila pád burz, který vybílil peněženky a vysušil aktiva, což mělo za následek odliv několika bilionů virtuálních dolarů z trhu, aby se uvolnil tlak na americký dolar.

Toto se jim podařilo, všechno ostatní se však v tomto zoufalém konečném útoku pokazilo. Jeden z předních virologů potvrdil, že Číňané pro vyléčení nakažených použili chlorochin s velice dobrými výsledky, které zmiňovaný virolog ještě zdokonalil přidáním pneumonické antibakteriální látky zvané azythromicin, čímž zachránil všech 1000 prvních nakažených, vyjma jednoho. Donald Trump okamžitě rozhodl, že stejný léčebný postup v boji s koronavirem má použít i americký Úřad pro kontrolu potravin a léčiv (FDA), který má pod kontrolou deep state. Tato skutečnost následně přiměla veškerá masmédia propírat zázračný elixír Dr. Didiera Raoulta. Tím v podstatě podepsala rozsudek smrti nad sebou i nad naší důvěrou ve vlády všech západních zemí, zdravotních úřadů, Světovou zdravotnickou organizaci (WHO). Masmédia, která se pokoušela zničit bezvadnou pověst zmiňovaného lékaře, a vymýšlet náhlé „nebezpečné vedlejší účinky“ nenápadného léku, který se již 60 let používá při léčbě malárie.
 
Německý odborný lékař, Wolfgang Wodarg, vyhodnotil mezinárodně vyvolanou paniku za naprosto zbytečnou s odkazem na to, že tento koronavirus se nijak neliší od ostatních virů, s nimiž se každoročně střetáváme. Šlo o úžasné vítězství Trumpa a široké populace na sociálních médiích, kteří společně odhalili patologické lži oficiálních komunikačních kanálů v každé ze zemí vlivu Nového světového pořádku. Důvěryhodnost loutkových vlád těchto zemí se de facto rozplynula jako pára nad hrncem. Itálie se nejspíš rozhodne opustit EU ihned po skončení krize, což pak spustí dominový efekt napříč všemi zeměmi EU i členskými státy NATO. Přátelé, globalismus je mrtvý a je zralý na kremaci.

Kopání propasti

Mezinárodní bankéři v roce 1991, kdy pádem Sovětského svazu ovládli 95% planety, neviděli přicházet tento scénář. Zdálo se, že nic nedokáže zastavit jejich konečnou misi spočívající ve zhmotnění orwellovského snu: Zničit několik zemí na Středním východě, rozšířit Izrael a získat úplnou kontrolu nad světovým ropným trhem, onen poslední dílek skládačky, na níž pracovali celé století, počínaje Balfourskou deklarací v roce 1917.

Když se Vladimír Putin chopil moci v Rusku, nic nenasvědčovalo tomu, že si bude počínat lépe, než jeho opilý předchůdce. Putin, bývalý důstojník KGB, se jevil jakožto volba motivována spíše nostalgií než ideologií. Putin však měl mnohem více předností, než byly na první pohled patrné: patriotismus, humanismus, smysl pro spravedlnost, mazanost a přítele-geniálního ekonoma Sergeje Glazyeva, který otevřeně opovrhoval Novým světovým pořádkem. Putin však především ztělesnil znovuzrození dávno ztracené ruské ideologie totální politické a ekonomické nezávislosti. Po několika letech strávených vypouštěním rybníků ruským oligarchům a mafiánům, které mu zanechal jeho alkoholický prezidentský předchůdce, se Putin dal do práce.

Protože jeho odpůrci po 250 let plenili tuto planetu kolonizací krytou vojenskou dominancí, Putin věděl, že musí začít vybudováním neporazitelných vojenských technologií. A podařilo se mu to. Rusko vyvinulo různé druhy nadzvukových raket, které nelze zastavit ani těmi nejlepšími obrannými systémy, elektronickými rušičkami ani stíhačkami. Aby měl Putin jistotu, že hrozba jaderná války bude mimo hru, vyvinul ruský vojenský sektor Sarmat, Poseidon a Avangard, nezastavitelné zbraně schopné zničit jakoukoli zemi v během několika málo hodin.