Jdi na obsah Jdi na menu
 


Proč je toxická látka ve vakcíně ????

27. 5. 2021

 

 

SM-102: Proč je tato toxická látka v covid injekci od Moderny?

Ve zkratce...

 
Stát Connecticut v USA zveřejnil seznam ingrediencí pro covid injekci od firmy Moderna. Tento seznam potvrzuje, že obsahuje toxickou chemikálii SM-102. Více v článku.

Podle bezpečnostního listu pro SM-102 se jedná o chemikálii, která

„NENÍ URČENÁ PRO LIDSKÉ NEBO VETERINÁRNÍ POUŽITÍ”.


Bezpečnostní list od firmy Cayman Chemical Company uvádí nepříznivé účinky/

varování týkající se látky SM-102. Například:


„Podezření na způsobení rakoviny. Podezření na poškození plodnosti nebo nenarozeného dítěte. Poškozuje centrální nervovou soustavu, ledviny, játra a dýchací soustavu skrze delší nebo opakované vystavení. Velmi toxické pro vodní život s dlouho trvajícími účinky.”


Je třeba poukázat na několik věcí. Zaprvé, o jaké dávce SM-102 a délce vystavení této látce tu mluvíme? Je třeba znát podrobnosti o těchto faktorech toxicity. NICMÉNĚ, to vše jde na druhou kolej kvůli skutečnosti, že SM-102 se VPICHUJE do těla pomocí Moderna injekce. Nemluvíme jen o inhalaci nebo kožním kontaktu.


Lidské tělo má pochopitelně ochranné vrstvy proti útoku. S injekcí se ale řada těch vrstev obchází.
Jakmile se SM-102 dostane hluboko do těla, kam přesně putuje a jaké škody napáchá na své cestě?


Pochybuji, že by bezpečnostní list od firmy Cayman vůbec zvažoval možnost, že by se SM-102 vpichovala do těla. Odborníci a autority nás budou ujišťovat, že SM-102 je bezpečná látka. Budou říkat, že se do těla vpichují jen nepatrné dávky. Budou říkat, že klinické testy vakcíny neodhalily žádné problémy. Budou jen papouškovat, tak jak to vždy dělají: „bezpečná a efektivní”.


Představte si tohle: jdete po stezce v přírodě a najednou vidíte, jak před vámi leží had. Pomalu zvedne svoji hlavu a podívá se na vás. Na jeho hlavě si přečtete slova: „uděleno povolení k nouzovému použití”.

 

Aktualizace – informace zveřejněné na stránce https://1url.cz/8KwGm 
poté, co autor napsal článek týkající se látky SM-102 a jejího nebezpečí.
Autor píše:

Chodí mi hodně emailů od biochemiků, kteří mi tvrdí, že ta hrozivá data o látce SM-102 souvisí se skutečností, že tato látka se dodává prostřednictvím roztoku chloroformu, a že rizika uvedená v bezpečnostním listu firmy Cayman souvisí s chloroformem. Ne, tak to není.


Bezpečnostní list uvádí látku SM-102, jak tak ji vyrábí firma Cayman Chemical Company. Tečka.

Seznam ingrediencí covid injekce od Moderny uvádí SM-102 jako třetí nejrozšířenější ingredienci v injekci, a ta ingredience je tam uvedena přesně tak, jak ji popisuje firma Cayman Chemical Company.


To ale není vše.


Chloroform je roztok používaný s látkou SM-102 a chloroform je už desítky let zakázaný pro použití spotřebiteli. Důvod, proč je chloroform zakázaný pro použití spotřebiteli souvisí s tím, jak dlouho zůstává v lidském těle a co mu způsobuje, zatímco je uvnitř. Poločas rozpadu chloroformu je 180 dní. To znamená, že trvá půl roku, než se polovina chloroformu vyloučí z těla.


Chloroform, jako každá jiná chemikálie, se rozkládá. A když přijde do kontaktu s kyslíkem, rozloží se na plyn fosgen. Plyn fosgen je smrtelný pro lidi už v koncentracích sedm částí na milion (7ppm). Takže lidé, kteří se nechávají očkovat, mohou dostávat chloroform, který při tom, jak obíhá v jejich těle, se může rozložit do plynu fosgen.


Podle unikátních funkcích různých lidí, někteří – možná mnoho z nich – možná dosáhnou smrtelné hranice fosgenu ve svém systému a zemřou na něj; pravděpodobně během 180 dní po druhé dávce.


Ale počkejte, to také není vše.

 

Fosgen je vysoce toxická látka, která existuje jako plyn při pokojové teplotě. Kvůli tomu, že se moc dobře nerozpouští ve vodě, jeden ze znaků toxicity fosgenu je nepředvídatelná bezpříznaková latentní fáze před rozvojem ne-kardiogenního edému plic. Ano, plíce se naplní tekutinou a pacient nemůže dýchat. Tak jako při příznacích čeho? „Covidu”.

Pokud tito lidé začnou padat jako mouchy, tak ti stejní lidé, kteří nám připravili vakcínu, z toho mohou jednoduše obvinit novou mutaci Covidu. „Jé, to je škoda, že zemřeli na mutaci Covidu, před kterou je vakcína nemohla ochránit”.


Nebylo by to vyhýbání se zodpovědnosti za hromadný zločin? Posuďte sami.

 

Překlad: David Formánek

Zdroje

https://1url.cz/8KwGm

https://1url.cz/jKwlu

https://1url.cz/xKwlJ

https://1url.cz/3Kwle

https://1url.cz/9KwlQ

https://1url.cz/iKwl

 
 

 


Portrét


FotoalbumKontakt

OV KSČM Frýdek-Místek

Palackého 127

Frýdek-Místek

738 01

Administrátor webu :

webmaster2020@seznam.cz

Objednatel: KSČM

Zhotovitel: Kolektiv OV KSČM F-M

Mobil : 608 949 999

webmaster2020@seznam.cz

DEFCON


Počasí

Meteoradar

RevolverMaps


Mail list
Statistiky

Online: 14
Celkem: 979054
Měsíc: 21763
Den: 667