Jdi na obsah Jdi na menu
 


Proč blokují Ivermektin ???

28. 7. 2021

 

Pfizer Leak: Na veřejnost unikla důvěrná smlouva Pfizeru o dodávkách mRNA vakcíny Comirnaty 500 a už je jasné, proč vlády blokují Ivermectin! Ve smlouvě s Pfizerem se k tomu totiž de facto zavázaly! Dokument unikl z okruhu albánské vlády a dokazuje, že farmaceutická společnost se vzdává nejen všech zodpovědností za vakcínu, chybné účinky a její dodávky, ale dokonce požaduje po odběratelských zemích odběr všech vakcín, i kdyby se našel laciný lék! A pokud by vakcína byla jen voda a nefungovala, odběratel je stejně povinen odebrat celé sjednané množství! Tohle soudný politik nemůže podepsat, a přesto to podepsali všichni! aeronet.cz/news/pfizer-leak-na-verejnost-unikla-duverna-smlouva-pfizeru-o-dodavkach-mrna-vakciny-comirnaty500-a-uz-je-jasne-proc-vlady-blokuji-ivermectin-ve-smlouve-s-pfizerem-se-k-tomu-totiz-de-facto-zavazaly Pfizer Leak: Na veřejnost unikla důvěrná smlouva Pfizeru o dodávkách mRNA vakcíny Comirnaty 500 a už je jasné, proč vlády blokují Ivermectin!

Ve smlouvě s Pfizerem se k tomu totiž de facto zavázaly! Dokument unikl z okruhu albánské vlády a dokazuje, že farmaceutická společnost se vzdává nejen všech zodpovědností za vakcínu, chybné účinky a její dodávky, ale dokonce požaduje po odběratelských zemích odběr všech vakcín, i kdyby se našel laciný lék! A pokud by vakcína byla jen voda a nefungovala, odběratel je stejně povinen odebrat celé 2/20 sjednané množství! Tohle soudný politik nemůže podepsat, a přesto to podepsali všichni! V posledních hodinách otřásá internetem únik důvěrného materiálu ze zdroje původně neznámé vlády, který zachycuje smlouvu společnosti Pfizer o dodávkách mRNA vakcíny Comirnaty 500 s vládou dané země a v ní dochází k odhalení neuvěřitelně pro stát nevýhodných a pro Pfizer jednostranně výhodných smluvních podmínek, které v konečném důsledku vyvolávají neuvěřitelný otazník nad tím, jestli se politici, kteří toto podepsali, nedopustili trestného činu zneužití pravomoci veřejného činitele. Dokument publikoval uživatel Twitteru z Izraele [1] a smlouva je tak skandální, že v uvedeném znění ji prakticky nemůže soudný politik nebo zástupce státu nikdy podepsat, a to už s tím ohledem, že smlouva uvádí, že jurisdikcí této smlouvy je federální soud v New Yorku, přestože dodavatelem vakcín pro evropské země je holandská společnost, která figuruje jako přímý dodavatel. Autentičnost dokumentu stále nebyla oficiálně potvrzena, ale confidence is high. Je to největší bomba, která může zacloumat s politickými scénami v mnoha zemích, může jít i o zásadní kartu před parlamentními či prezidentskými volbami v mnoha zemích. 3/20 Smlouva Pfizeru s albánskou vládou Uniklý dokument se začal nejprve šířit na Twitteru a na izraelských diskusních fórech, teprve později se ukázalo, že dokument Izraelci získali z Albánie, kde tento dokument [2] bez povšimnutí světových médií už v lednu tohoto roku publikoval albánský server GOGO [3].

Společnost Pfizer uvedený dokument dala podepsat všem zemím světa, kterým dodává vakcíny, jedná se totiž o uniformní tiskopis, do kterého se pouze doplňují jména zemí a zastupující osoby podepisující dokument, a rovněž se mění sjednané částky za jednu lahvičku terapeutického roztoku. A liší se opravdu výrazně. Albánie zaplatila za jednu dávku 12 dolarů, zatímco USA zaplatily $19,50 a nejvíce zaplatil Izrael. Ten musel Pfizeru zaplatit rovných $56 za jednu dávku [4] a Benjamin Netanyahu se chlubil, jak skvělý obchod zajistil pro Izrael. Jenže, to nemusel být ani tak dobrý obchod pro Izrael jako spíš pro Bibiho, jak se nyní začalo křičet na izraelských webech, že Netanyahu si dojednal s Pfizerem předražené dávky a podstatnou část z těch peněz potom inkasoval skrze spřátelená očkovací centra a kliniky v Izraeli, které tyto předražené lahvičky nakupovaly skrze zdroje z Izraelského státního rozpočtu. Bibi sobě? 4/20 Panečku, rodí se nám tu další macaté chucpe, které v tomto případě ale nezacvakali goyim, ale izraelští Židé. Pamatujte, co jsem už několikrát říkal, že Izrael je vždy první v privilegizaci i v likvidaci. Tyto smlouvy jsou důvěrné, ale naštěstí jedna země nechránila smluvní dokument dostatečně dobře, takže se Izraelcům na alternativě podařilo získat jeho kopii. Jak se brzy dozvíte, existuje dobrý důvod, proč se společnost Pfizer snažila podrobnosti těchto smluv utajit. A dozvíte se, proč vlády blokují vší silou Ivermectin! 

Nejprve si povězme něco o produktu: Smlouva se nevztahuje pouze na výrobu vakcín proti COVID19 a jeho mutacím, ale také na “jakékoli zařízení, technologii nebo výrobek používaný při podávání takové vakcíny nebo ke zlepšení jejího použití či účinku“. 5/20 Pokud by vás zajímalo, proč je lék Ivermectin politiky blokován, tak je to proto, že dohoda, kterou mají státy se společností Pfizer podepsanou, jim neumožňuje vymanit se ze smlouvy, která uvádí, že i když se najde lék na léčbu COVID19, smlouva nemůže být zrušena. Dodávky přípravku: “Společnost Pfizer nenese žádnou odpovědnost za nedodání dávek v souladu s předpokládanými termíny dodání… ani takové nedodání nezakládá právo kupujícího zrušit objednávku jakéhokoli množství produktu.” “Společnost Pfizer rozhodne o nezbytných úpravách počtu smluvních dávek a harmonogramu dodávek, které náleží kupujícímu … na základě zásad, které určí společnost Pfizer …“. Má se za to, že Kupující s jakoukoli úpravou souhlasí.”

zdroj: aeronet.cz