Jdi na obsah Jdi na menu
 


Přijmeme krimigranty, co nejdou deportovat

28. 12. 2020

Co se na nás chystá,  málo máme svých problémů, ještě tohle,

ale o tom se pro jistotu nemluví ....

Přijmeme krimigranty, co nejdou deportovat

V září, tedy v době německého předsednictví, Evropská komise představila nový plán azylového a migračního systému, „do kterého by se podle ní měly solidárně zapojit všechny státy Evropské unie“.

Cituji: „Balíček má urychlit a zefektivnit návraty migrantů do místa jejich původu. Počítá s tím, že unijní země budou moci běžence buď přebírat, nebo na vlastní náklady zařídit návrat neúspěšných žadatelů o azyl. V krizových situacích má výjimečně dojít i k tomu, že Brusel členským zemím přijetí části uprchlíků nařídí.“


Evropská unie o tomhle plánu tvrdí, že víceméně ustoupila nemístnému tlaku středoevropských a východoevropských zemí a části Balkánu, co se zlostně zatvrdili a naprdle křičí, že nehodlají vzít k sobě ani jednu migrantskou muslimskou nohu. Když se ale na to lejstro podíváte důkladně, je jasné, že EU znovu lže a nátlak na nás naopak zesílila.

Pochopitelně se předpokládá, že V4 si mezi těmi dvěma vnucenými možnostmi vybere to vracení migráčků zpět do lůna své mateřské země. Má to dělat dojem, že třeba Německo pro začátek pošle do Prahy stovku neúspěšných žadatelů o azyl, my je na vlastní náklady posadíme do letadlo a šup, jsou fuč. A máme hotovo.

Realita bude samozřejmě úplně někde jinde.

BOJ SE SOROSOVÝMI PRÁVNÍKY
Z Německa nám třeba i přijde ta stovka dárečků. Jenže u každého z nich existuje důvod, proč se je nedaří vyhostit. Jak jsem psala ZDE, Soros pumpuje velké peníze neziskovkám na právníky právě aby zamezil vyhošťování blízkovýchodního a severoafrického obohacení, které kupodivu až tolik radosti do Evropy nepřineslo. Čili musí v Česku u každého znovu proběhnout řízení, které potvrdí, že migráček na starý kontinent nepatří. Následuje odvolání a další soud. A ještě jednou a zase. Tohle úplně marné přetahování nás bude stát nejen majlant, ale energii a tlak na už tak přetížené soudy. Nakonec to bude pochopitelně český úředník, který to vzdá a rozhodne se, že kvůli jednomu jedinému nemá smysl tohle všechno absolvovat znovu a znovu.

Takových 98 z té stovky u nás zůstane a Brusel spolu s neziskovkami budou řádit, pokud je hezky na vlastní náklady neubytujeme tak, jak jsou z Německa zvyklí. Hotely nebo byty, domy. Ta stovka se dříve nebo později rozšíří o další členy rodiny. Nepůjde sice o oficiální sloučení dle evropského práva, ale migráčci na loďkách v Itálii či Španělsku řeknou, že míří do Česka, mají tam příbuzné.

Logická úvaha je, že se ta stovka nešťastníků v rukách xenofobního národa zase v klidu vrátí do milovaného Německa k mamá Merkelové. Jenže to nepůjde, ztratili by své benefity a tak jim nezbyde, než začít budovat muslimskou komunitu a no-go zónu u nás.

PROČ SE JE NEPODAŘÍ VYHOSTIT
V květnu 2020 bylo v Německu celkem 266 605 neúspěšných žadatelů o azyl, kterým bylo nařízeno opustit zemi. A to se nebavím o Rakousku, Švédsku, Francii…

Mezi těmito nechtěnými multikulti miláčky jsou ve velké míře zastoupeni ti, co na své cestě do Evropy zahodili doklady. Bez dokladů není možné potvrdit identitu, není možné zjistit zemi původu, není možné žádat nějakou zemi, ať si je laskavě vezmou zpátky. Tyto země nejsou tak humánně postižené jako my, oni si nechtějí brát zpátky ani ty, co jim bezpochyby patří. Dokonce ani pod výhružkami, že jim evropské země utnou charitativní penězotoky.

Další nedeportovatelnou skupinou jsou kriminálníci. Naprostá většina z nich v sobě nadání pro zločin objevila mnohem dřív, než se ocitli v německé zemi zaslíbené, a tak při návratu do rodného kraje jim hrozí kriminál. No a protože na Blízkém východě a v Africe nejde o fešácký kriminál se vší parádou, je nepěkné a nehumánní vůbec zvažovat poslat krimigráčky zpátky kde by se jim křivil vlásek.

A tak v Evropě zůstávají.

Ti, kteří znásilnili a zavraždili evropské dívky, zůstávají. Imámové hlásající nenávist a verbují bojovníky Islámského státu (ano, pořád ještě existují), můžou klidně zůstat. Teroristi, co se o nich ví, že budou dřív či později vraždit ve jménu svého zrůdného Alláha, nerušeně spřádají plány. Zůstávají vrhači kyselin a bodači do lidí. Jistě, jsou velkou hrozbou pro evropskou společnost, ale přece nejde dopustit, aby čelili ošklivým podmínkám muslimského vězení. Některým dokonce hrozí smrt za násobné vraždy, ale i ty si hezky necháme, však o nic nejde, oni si jen občas zavraždí někoho u nás. Vivat humanita.

Když po létech pocitů křivdy, že Německo je výspou solidarity a my jen východní rýpalové, budou mít Němci šanci zbavit se některých migrantů, je jednoduché odhadnout, jak to provedou. Logicky nám dají ty problémové, to jim snad ani nejde zazlívat.

BLÍŽÍ SE DALŠÍ MIGRAČNÍ KRIZE
Ona ta z roku 2015 ještě neskončila, migráčci se nám sem tlačí bez ustání. Jde spíš o to, že se chystá další obří vlna, seberou se statisíce a miliony a najednou půjdou směr evropský štědrý sociální systém a cestou všem povědí, hlavně novinářům, že doma se jim krapítek oteplilo a dotyční mladí muži na rozdíl od žen, dětí a starých, to nedokáží snést.

Naše ctihodná EU se připravuje, což bych jistě kvitovala. Pokud by tedy přípravou bylo zabetonování vnější evropské hranice, aby ty miliony musely zapomenout na to, že se nám násilím vetřou právě k nám. Ale kdepak. To by nebyla neomarxistická, promuslimská, socialistická Evropská unie. Jestli žvaní o tom, že se připravuje, má na mysli, že už pečlivě plánuje systém přerozdělování toho všeho obohacení do evropské sedmadvacítky.

Prognostici a novináři nám vykládají, že za touto novou vlnou je nestabilita způsobená chudobou a globálním oteplováním. A to jsou lži, pohádky, levicové smyšlenky pro děti, aby šli spokojeně v noci spát a nelámaly si hlavinku složitými věcmi.

Za nestabilitou blízkovýchodních a afrických zemí není chudoba nebo počasí. Nestabilitu i chudobu, války a hlad způsobuje islám.

ABYCH TO SHRNULA
Přesně takhle to je. Evropská komise rozvážně vymyslela plán jak se poprat s vizí přicházejících migrantů a ještě má dojem, že nám jejich povinným vyhošťováním nějak ulevila. Výsledkem bude, že dostaneme svůj příděl migrantů. Těch nejagresivnějších s tučnými právníky, co nejdou nikam vykopnout. Budou tu s námi žít, oni i jejich děti.

S sebou si přinesou všechny trable svých původních zemí. Agresivitu, násilí, lenost, hloupost a islám.

Kdysi jsme bývali zemí, která nebrala žádné muslimské migranty.