Jdi na obsah Jdi na menu
 


Pravda nebo lež ? Testování

11. 11. 2020

 

Mariánské společenství :  Pravdu nelze umlčet 

worpress.com   

 

CO SE STANE, KDYŽ SE NECHÁTE OTESTOVAT  NA COVID  ?   

Kromě  čipů, které vám tím dopraví do vašeho těla !

BUDETE VÁŽNĚ NEMOCNÍ !!!  

Tenhle dialog níže si přečtěte. Testovací tyčinka se dostala do rukou chemičky – a ta ji pojednala po svém. Udělala totiž rozbor chemikálií, kterými je tato ďábelská tyčka napuštěna!

A to byl mazec! Jen čtěte.

Jen malá poznámka: Paní je zjevně chemik, a tak mohla fundovaně hovořit o tom, čemu rozumí: o chemikáliích použitých na testovacích tyčkách a jak působí na lidské zdraví!

Není odborníkem na čipy. V tom je zjevně laik. A tak jako většina laiků má zřejmě představu, že čip uvidí snad pouhým okem, nebo třeba i pod mikroskopem, ale jako malou kovovou destičku?

Ale kdeže! O tom současné bionické čipy vůbec nejsou! Jsou totiž na bázi gelu! (Tzv. hydrogel.) Takže si je lehce spletete s obyčejným hlenem. Na první pohled jsou totiž od běžného lidského hlenu, třeba z kašle, k nerozeznání!

p.s. Ďábelskost testování je také v tom, že totiž většinou neonemocníte po testování na covid hned. To by bylo moc okaté. Takže většinou onemocníte až třeba po pár týdnech, kdy většinu lidí, a ani odborníků, už nenapadne, že by to mohlo ještě být po testech na covid! A o to větší je v tom ďábelskost.

Navíc: testování vám tak i duchovně zaplení tělo i duši, že, jakmile se necháte jednou testovat, už se nevzpouzíte a jdete na testy znovu a znovu…A takto až do doby, než vyhlásí vakcíny, k očkování! Takový člověk, zkrátka ze setrvačnosti, na ty vakcíny půjde a vzpouzet se nebude! (Možná se na ně bude i těšit? Jak už jsem také zaznamenala u těch, kteří na testech byli a jdou na ně znovu! Ač předtím byli zásadní odpůrci očkování i testování!)

Už chápete? Je to klasickou formou tzv. salámové metody!