Jdi na obsah Jdi na menu
 


POZOR Palácový puč na Ústavním soudu

7. 2. 2021

 

Ústavní soud v ČR provedl palácový převrat a vypukl naprostý chaos! Rychetského družina ústavních soudců zrušila ustanovení volebního zákona o multiplikačním kvóru pro vstup koalic do sněmovny, koalicím tak bude stačit pro vstup 5% hlasů! Soudci navíc zrušili D’Hondtovu sčítací metodu a bonusy pro vítěze voleb! Je to oficiální, Andrej Babiš již nebude schopen složit vládu po volbách, jenže stejně tak se to nemusí podařit ani Demobloku! Čeká nás nová Opoziční smlouva mezi Piráty či ODS a Hnutím ANO, ale bez Babiše, který se místo toho začne ucházet o post prezidenta? Ústavní soudci ovlivnili v předstihu výsledek voleb a Ivan Bartoš od Pirátů je rázem horkým globalistickým kandidátem na premiéra ČR!

 

Ústavní soud v ČR provedl palácový převrat a vypukl naprostý chaos! Rychetského družina ústavních soudců zrušila ustanovení volebního zákona o multiplikačním kvóru pro vstup koalic do sněmovny, koalicím tak bude stačit pro vstup 5% hlasů! Soudci navíc zrušili D’Hondtovu sčítací metodu a bonusy pro vítěze voleb! Je to oficiální, Andrej Babiš již nebude schopen složit vládu po volbách, jenže stejně tak se to nemusí podařit ani Demobloku! Čeká nás nová Opoziční smlouva mezi Piráty či ODS a Hnutím ANO, ale bez Babiše, který se místo toho začne ucházet o post prezidenta? Ústavní soudci ovlivnili v předstihu výsledek voleb a Ivan Bartoš od Pirátů je rázem horkým globalistickým kandidátem na premiéra ČR!

Procesy z USA a povstání soudců amerického Nejvyššího soudu proti populistickému prezidentu Donaldu Trumpovi se dnes s brutálním rachotem okopírovaly do České republiky. Pavel Rychetský jako předseda českého Ústavního soudu se svojí desetičlennou nadpoloviční družinou oznámil, že Ústavní soud zrušil multiplikační kvórum pro vstup koalic do sněmovny jako neústavní a rovněž zrušil bonifikaci pro vítěze voleb, což bylo základním pilířem tzv. D’Hondtovy sčítací metody [1]. Proti byli jen 4 soudci z 15-členného sboru.

Vítěz voleb získával až dosud poměrně značný balík poslaneckých křesel zdarma, prostě jako odměnu za vítězství, a toto dnes Ústavní soud označil rovněž za neústavní. Návrh na zrušení těchto dvou částí volebního zákona podalo 21 senátorů z několika politických stran, převážně ze stran tzv. Demobloku. Od této chvíle tak může libovolný počet stran utvořil koalice a jít do voleb společně na společné kandidátce jako jeden subjekt.

Pavel Rychetský, předseda Ústavního soudu

Do ČR právě dorazila neomarxistická revoluce a do jejího čela se postavil předseda Ústavního soudu, držte si klobouky, bude to jízda, pořádný sešup z kopce, protože toto není nic jiného než palácový převrat, a palácový proto, že převrat vzešel z paláce Ústavního soudu v Brně. Na politické scéně v ČR právě v těchto hodinách propukl naprostý chaos, který znamená přeformátování politických procesů v ČR za pomoci soudců, kteří stejně jako v USA se rozhodli odstavit od moci populistického vůdce.

Ano, tento krok Ústavního soudu je mířen na odstranění populistického premiéra Andreje Babiše. Ten už totiž nemá šanci být premiérem. Na jeho místo dosedne podle všeho Ivan Bartoš, šéf Pirátů, který spustí v ČR projekt Velkého resetu stejně, jako probíhá pod Bidenovou administrativou nyní v USA. Tento palácový převrat však dává obrovskou šanci české alternativě, jaká tady dosud nikdy nebyla.

Procesy ústavního puče se z USA právě okopírovaly do ČR a už teče politická krev

Nejprve si musíme vysvětlit, k čemu vlastně došlo. Pavel Rychetský je samozřejmě globalista a cílem globalistů je likvidace národních a populistických procesů řízení, které v roce 2021 již nejsou potřeba. Svoji úlohu tito kádři splnili a jsou odstavováni. V USA byl odstaven Donald Trump, splnil z pohledu globalistů svoji roli. Úlohu splnil i Andrej Babiš a rovněž bude odstraněn. Robert Fico dlouhá léta plnil úlohy globalistů na Slovensku, úlohy splnil a byl odstraněn. Nově přicházející kádři mají a budou mít jediný úkol, provést Velký reset ve společnosti a zavést Total Control nad celou populací.

Andrej Babiš, premiér ČR

Jenže, to povede ke štěpení, rozporům, k nepokojům, k nejednotným vládám, k velkým problémům v sestavování vlád, které by měly podporu lidu, vlády budou slabé, velmi slabé, protože budou obsazeny diletanty,  marionetami, ale nikoliv už kádry, a nikoliv už manažery. Čas manažerů, jak se zdá, definitivně končí. Teď přichází na řadu špinavá, opravdu špinavá práce likvidace svobod občanů, likvidace lidských práv, a na to je potřeba nikoliv schopných lidí, ale všehoschopných. Pilotní příklad už vidíte [2] na Slovensku, kde tamní režim dokonce už přišel s nápadem, že zakáže Slovákům mluvit ve vozidlech veřejné hromadné dopravy, že mluvením, i když přes roušku, se prý šíří virus. Ne, to není vtip nebo aprílový žert, to je skutečná tisková zpráva. A toho jsou schopni jen sociopati, psychopati a všehoschopné marionety v čelech vlád.

Už žádný vítěz voleb nebude v ČR vládnout bez podpory opozice. Dobrá zpráva pro globalisty, tragédie pro občany ČR

Aby se podařilo rozbít národní státy, musí nejprve globalisté rozbít souručenství mezi lidem a vládou lidu. Pokud vláda nenávidí svůj lid, a pokud lid nenávidí svou vládu, nemůže národní stát prospívat, nemůže se rozvíjet, může pouze chřadnout a rozpadat se. A přesně k tomu má dojít ve všech zemích západního světa, viz. USA, viz. Slovensko, a nyní i ČR. K rozbití státu je potřeba nejprve oslabit moc vlády, její legitimitu, a to se provede tím, že se oslabí její volební mandát.

Jde o proces, kdy žádná strana již nesmí dominovat na politické scéně, žádná už nesmí vítězit s náskokem deseti a více procent, ne, to už nebude dovoleno. Strany budou samy o sobě slabé, budou se muset spojovat do často nekompatibilních slepenců, aby pospojováním a pomocí kompromisů dosáhly na mírnou většinu v parlamentu, a slepence zaručují, že taková vláda bude slabá, vratká, a tím pádem zkorumpovatelná a rozumná ke kompromisu a domluvě, jinými slovy, taková vláda prosadí jen to, s čím budou souhlasit všechny strany. A co to je, s čím souhlasí všechny strany? Víte, co to je?

Volby v ČR se dramaticky změní, ne jejich průběh, ale dopad na sestavení vlád

No ano, je to členství v EU, které jako jediné je společné pro všechny strany, je to integrace do struktur EU jako společná teze jednotlivých stran a to je asi tak všechno. Ve všem ostatním se tyto strany budou rozcházet, dokonce ani o tom členství v NATO nebudou mít všechny strany stejně jasno, protože jediným a skutečným společným jmenovatelem, na kterém se strany dohodnou, je podpora projektu integrace do EU a další rozmělňování obrysů a hranic národního státu. Přesně to je sledováno tímto palácovým pučem. Vstup do sněmovny v koalici tak nově bude vyžadovat stejné kvórum, jako když do sněmovny kandiduje jen jedna strana, tedy kvórum 5% a tím to hasne.

Alternativa může od této chvíle dávat dohromady neomezeně velké koalice

Hádejte, k čemu to povede a kam to míří? No ano, logicky, k oslabení Hnutí ANO a k posílení menších stran a ještě k jedné a velmi zásadní věci. Ano, jde o zahrnutí mimoparlamentní opozice do volebních parlamentních procesů, globalistům to totiž hraje do karet a do not, a proto otevírají alternativě tato vrátka. Několikrát jsem to vysvětloval na SVCS, že alternativa si musí dávat pozor, kdy boj proti NATO je ještě pořád bojem alternativy proti zahraničním misím, a kdy už je to spolupráce s globalisty na odstavování prezence a role USA v Evropě. A nyní se alternativa hodí globalistům k posílení parlamentních opozic proti velkým stranám, které jsou globalisty odstavovány od moci. Určitě jste zaregistrovali, že Lubomír Volný zahájil proces [3] sjednocování opozičních mimoparlamentních stran, které by v široké koalici pronikly do sněmovny a prosazovaly vyhlášení referenda o vystoupení z EU a NATO.

Adam B. Bartoš, předseda Národní demokracie

Tento projekt sjednocení stran alternativy však už mnohem déle prosazuje Adam Bartoš z Národní demokracie, to je jeho nápad, jeho projekt a jeho myšlenka, která ve světle dnešního palácového puče v Brně otevírá naprosto netušené možnosti. V této chvíli se totiž naskýtá šance seskupit dohromady něco, čemu pracovně říkám “Národní kongres”, tedy sjednocení všech vlastenců a všech opozičních sil do společného válečného obrněného vlaku, který vlítne do sněmovny a začne konečně prosazovat pronárodní politiku, a nikoliv spiklenecké procesy proti lidu, tuhle na podporu Izraele anektujícího Golany, támhle na podporu vzniku parlamentní komise proti hybridním hrozbám atd. Nyní už se nikdo nemůže vymlouvat, že do koalice nepůjde, protože bychom museli mít dvakrát tolik nebo x-krát tolik procent hlasů pro vstup do sněmovny v koalici 2 a více stran.

Manažeři a marionety jsou na odchodu, od čel se dostávají likvidátoři pozůstalostí po kdysi národních státech

Globalisté otevřeli alternativě dveře do českého Knessetu, dámy a pánové. Přesně k tomu dnes došlo, pořád to rozdýchávám a analyzuji, ale je to naprosto jasné, globalčiky chtějí na odstavení populistického Babiše použít i široké zástupy české mimoparlamentní alternativy. Až by se chtělo říct: Takové chucpe! Jenže, ono to není chucpe, ono to dává brutální smysl, když se podíváte, jak všude ve světě jsou odstraňováni populističtí kádři a manažeři, přičemž na jejich místa nastupují likvidátoři národních států. Ano, likvidátoři v rolích sociopatů, psychopatů, už ani nechci říkat marionet, protože ty alespoň mají za úkol imitovat vládu a procesy řízení, ale to, co probíhá teď v USA, nebo na Slovensku, to je proces likvidace státu.

Igor Matovič, premiér Slovenska

Andrej Babiš skončil. Ano, přestože je teprve únor 2021, můžeme prohlásit, že palácový puč v Brně právě zlikvidoval Andreje Babiše, který již nebude schopen na podzim sestavit vládu. Měl by velké problémy ji sestavit i za starých podmínek, i s těmi bonusy pro vítěze, ale nyní je hotovo. I když vyhraje, nesestaví 101 hlasů ve sněmovně ani s pomocí komunistů, plus s pomocí ČSSD. Jenže, podobně dopadne i demoblok, ani on nebude schopen sestavit 101 hlasů pro získání důvěry, a nebude jim stačit ani podpora ČSSD, museli by mít ještě podporu komunistů, jenže po zrušení bonusového systému se to komplikuje v tom, že ani v případě komunistů by nemuseli na 101 dosáhnout.

Na obzoru je nová Opoziční smlouva mezi Hnutím ANO bez Babiše v čele a někým z Velké opozice

Vznikla by tak jediná možná cesta ke vládě, k vytvoření nové formy Opoziční smlouvy mezi Piráty a nějakým jejich partnerem s Hnutím ANO. Muselo by se to ale obejít bez Andreje Babiše, to je jisté. A přesně toto se již proslýchá v Hnutí ANO, že Andrej Babiš by se přesunul do role prezidenta, s podporou Miloše Zemana, který by ani nemusel dokončit mandát a oznámil by abdikaci, a to kvůli zdravotnímu stavu. Miloš Zeman totiž touží po jedné jediné věci, aby se mu podařilo do svého křesla dostat nástupce, kterého si vybere právě Miloš Zeman. To je v podstatě poslední majstrštyk, kterého chce Miloš Zeman dosáhnout a současný palácový puč celý proces pouze a velmi brutálně urychlí.

Prezident Miloš Zemana a Andrej Babiš

Velká opoziční smlouva se přitom může odehrát i na jiné ose než jenom s Piráty, ale může to být Velká opoziční smlouva Hnutí ANO s ODS. Ovšem i v tomto případě jedině bez Andreje Babiše. Žádná jiná koalice za nových podmínek nebude mít šanci ve sněmovně složit 101 hlasů pro získání důvěry. Globalisté nedokázali odstavit Babiše skrze Čapí hnízdo, ani skrze dotace, takže muselo dojít k provedení palácového puče na Ústavním soudu, jako v USA soudy šly proti Trumpovi, do sněmovny se teď budou moci dostat jakékoliv koalice, které si dovedete představit, všechny strany, které dnes mají méně než 5% hlasů, se bez obav mohou sdružit do mamutích koalic a proniknout do sněmovny.

Alternativa se má podílet na oslabení vládních stran ve sněmovně, aby globalistům vláda zůstala pod kontrolou

Pokud v této chvíli se alternativa nedokáže domluvit na kandidátkách, bude to jenom kvůli korytům a případně kvůli osobním předsudkům či antipatiím. Na nic jiného se nepůjde vymlouvat, protože globalčiky právě otevřeli alternativě vrata do Knessetu, aby začala politická jatka dosavadních procesů řízení. Je to stejné, jako když byla otevřena velká dubová vrata do chrámu na Chrámové hoře v Jeruzalémě a dovnitř vtrhli penězoměnci. Jenže spolu s nimi vtrhly davy a zkorumpovaní kněží náhle ztratili moc nad Chrámem.

Tohle, co teď proběhlo v ČR, je možné bez obav k tomu přirovnat. Pamatujte, že tímto krokem neusilují globalisté o pomoc alternativě, ale obráceně, očekávají, že alternativa pomůže odstavit politickou stabilitu budoucích koalic a vlád, takže lid začne být s vládou nespokojený, začne vládu nenávidět a lid se bude obracet na Brusel a volat o pomoc, na mezinárodní soudy, tedy na pomoc od globalčiků, kteří jako rytíři na bílém koni přijedou a začnou zasahovat proti slabým a nenáviděným národním vládám.

Lubomír Volný, poslanec za hnutí Jednotní

Adam B. Bartoš, Lubomír Volný a všichni další politici na alternativě se budou muset teď mít velmi na pozoru. Toto je zvuk troubení jezdců, globalistická trouba začala dunět a dala příkaz k otevření bran pro všechny, pro vtrhnutí do Knessetu. Rozděluj a panuj! Nebude to zadarmo, všem subjektům bude v Knessetu hrozit zkorumpování a to samé zmanažování, které potkalo tak brutálním způsobem SPD po roce 2017.

Nejprve globalisté vytvoří problém, např. migraci, např. covidový teror, aby lidé začali své vlády nenávidět, a zcela oprávněně, aby hledali pomoc u globalistů, a ti s velkou pompou přijedou a tady zasáhnou, támhle zasáhnou, a lidé si řeknou, že jaké štěstí, že jsme v EU, které se bere za nás, za lidi, v ochraně před naší šílenou vládou. Nejprve donutí vlády, aby začaly provádět procesy proti vlastnímu lidu, a lid aby začal vládu nenávidět. Poté pomocí soudců změní volební procesy, dostanou do sněmovny své koně, Sórošovy Piráty a odstraní z čel populisty, Trumpy, Babiše atd.

Palácový puč na Ústavním soudu definitivně zařízl éru relativně stabilních národních vlád

A aby globalisty poslouchali, musí být oslabeni, a k tomu poslouží alternativa, které se otevřou dveře do Knessetu. A slabá globál vláda bude muset poslouchat globalisty, už napořád, protože jinak se slabá vládní koalice na povel od globalčiků rozpadne. Takže, čeho jsme svědky? Ano, je to systém Rozděluj a panuj! Už žádná silná strana, ne! Už jenom poslušný slepenec slepený z kompromisů a poslušně poslouchající globalisty. Stranou ni krok! A bude to alternativa, která najednou má pro globalisty takovou úlohu. Bez D´Hondtovy metody přepočtu hlasů už nikdo nebude moci prosazovat své hlavní cíle z programu, protože žádná strana už nebude moci vládnout bez opozice.

Jediné prosaditelné cíle budou ty společné všech stran, tedy členství v EU! Ano, přesně tak! Palácový převrat pomůže i ČSSD se zachránit ve dvojkoalici se stranou Zelených, jinak by ČSSD vypadla ze sněmovny, ale pozor, tento puč neproběhl za účelem záchrany okrajové a bezvýznamné ČSSD, ale kvůli plánu Velkého resetu s cílem odstranění populistického vůdce Andreje Babiše od moci poté, co nepomohlo ani Čapí hnízdo, ani skandály okolo dotací, ani trestní stíhání, prostě vůbec nic. Jako v USA nepomohl impeachment Donalda Trumpa, nepomohlo vyšetřování o údajném ruském vlivu, a tak přišlo ukradení voleb a americké soudy to přikryly. Tento proces se teď do ČR jen překopíroval z USA. I toto lze nazvat okradením Hnutí ANO o vítězství v přímém přenosu, ovšem s předstihem 7 měsíců.

Tisková konference Demobloku

A spousta lidí zajásá, že hurá, spravedlnost voleb! Ne, omyl, to není spravedlnost, to je tupost. Pokud vítěz voleb nemůže vládnout a nesestaví vládu ani s jedním, ani se dvěma, a ani vlastně teď už se 3 koaličními partnery, ale musí se dohodnout s opozicí na velkém holportu, potom to není spravedlnost voleb, ale likvidace významu voleb. Jaký smysl budou mít volby, když budete volit stranu, třeba i velkou, o které víte, že nic z toho hlavního v jejím programu nebude splněno, protože bude muset udělat mega kompromis s opozicí? A to povede k tomu, že lidé na volby stran postupně rezignují. Budou nenávidět svoji vládu, nebudou vidět smysl ve volbách, a jediná pomoc čas od času přijde z Bruselu. Nebude trvat dlouho a lidé začnou volat po globální vládě, protože té národní vlády budou mít po krk. Nastane tak čas pro ukotvení světové globální vlády.

-VK-