Jdi na obsah Jdi na menu
 


POZOR Slovensko nebezpečný experiment pro děti

27. 9. 2021

Dostáváme se na úroveň zemích třetího světa ?   V USA to nepovolili,  na  Slovensku ano.  Kdo bude zodpovídat za život dětí ???  

 

NECHCEME  BÝT  DALŠÍ  ZEMĚ ,

KTERÁ SE ZAPOJÍ  DO TOHOTO  ŠÍLENSTVÍ !!!

 

VIDEO: Roman Prymula prohlásil, že očkování 5 až 11-letých dětí na Slovensku je experiment, který vychází ze studie firmy Pfizer, která experimentovala s naředěnými dávkami vakcíny na třetinky z původní dávky pro dospělé! Studie Pfizeru ovšem nikdy nebyla vyzkoušena na živých dětech, pouze formou in vitro a Slovensko se tak podle všeho stane zkušebnou Pfizeru na živých dětských subjektech! Kolik za to Pfizer slovenským politikům zaplatí, že po skončení očkování dětí předají data do USA k vyhodnocení slovenské in vivo studie? Jakou cenu má život slovenského dítěte ve srovnání s americkým?

Bývalý český ministr zdravotnictví a epidemiolog MUDr. Roman Prymula v pořadu České televize “Máte slovo” překvapil nejednoho diváka, když prohlásil, že očkování dětí ve věku 5 až 11 let na Slovensku je experiment, se kterým rozhodně nesouhlasí. Roman Prymula však divákům poskytl i jisté podrobnosti, které laická veřejnost nejen na Slovensku dosud netušila. Podle Prymuly se slovenská vláda rozhodla k experimentu na slovenských dětech na základě jedné studie společnosti Pfizer, ve které se experimentovalo se sníženými a krácenými dávkami vakcíny pro mladší věkové ročníky dětí.

Podle informací naší redakce se jedná o studii [1], kterou Pfizer zveřejnil v polovině srpna. Studie se primárně netýkala dětí, ale posilujících booster dávek a zmiňuje účinek vakcíny v redukovaném objemu antigenů, což není nic jiného, než popis prostředí dětského organismu. A právě na základě této studie se slovenská vláda a slovenské ministerstvo zdravotnictví rozhodlo vyzkoušet závěry studie Pfizeru na živých subjektech, rozuměj na slovenských dětech ve věku 5 až 11 let.

Video z pořadu M. Jílkové  " Máte slovo " 

 

Tady pozor, abyste pochopili, o čem je ta studie Pfizeru. Jednalo se o pokusy s účinky vakcíny in vitro, to znamená ve zkumavkách a Petriho miskách. Pfizer nedostal povolení od americké FDA k zahájení klinických studií na dětech, to dokonce ani v USA není možné bez udělení trojího souhlasu. Jeden souhlas uděluje FDA, druhý souhlas ošetřující lékař dítěte a třetí souhlas rodič dítěte. Americké farmaceutické firmy tento složitý byrokratický aparát v USA obchází tím, že provádí klinické studie na dětech ve 3. zemích, kde ochrana dětí před zapojováním do klinických experimentů není tak přísná.

Podle názoru našeho kolegy lékaře se slovenská vláda pohybuje na tenké hraně, protože existuje podezření, že slovenská vláda může mít s Pfizerem dohodu, že studie in vivo, tedy na živých subjektech, proběhne právě na Slovensku a na slovenských dětech. Kolik peněz za to Pfizer zaplatí, že slovenská vláda poskytla děti ve věku od 5 do 11 let k očkovacímu experimentu?

Testy in vitro nestačí ke schválení ze strany FDA. Pfizer potřebuje testy in vivo na živých dětských subjektech

Slovensko je možné považovat za zkušební polygon farmaceutických firem. Minulý rok bylo Slovensko první zemí na světě, která zavedla plošné testování. O rok později je Slovensko první zemí na světě, která pro změnu bude experimentálně očkovat děti ve věku od 5 do 11 let, což vyděsilo i Romana Prymulu. Nemyslete si, že ne Slovensku nemají odborníky. Tohle není o tom, že by odborníci něco doporučili a slovenská vláda by to odsouhlasila.

Tohle je doslova provádění pokusů na dětech americkou vakcínou, kterou Pfizer nemá dovoleno na dětech otestovat v USA, a tak k tomu hledá jinou vhodnou zemi, kde nebudou mít problém z dětí udělat pokusné objekty. A takovou zemi Pfizer nenašel ani v Africe, ani v Latinské Americe mezi banánovými republikami, ale našel ji ve Střední Evropě v podobě Slovenska. Ministr zdravotnictví Vladimír Lengvarský, který má hodnost brigádního generála slovenské armády, to v rozhovoru pro deník Pravda řekl jasně, že o očkování na Slovensku rozhodují odborníci a doporučení, která dá Pfizer.

Testování na živých nezletilých subjektech je extrémně výbušná záležitost, v USA je ochrana dětí obrovská, takže farmaceutické společnosti hledají jiné země, kde by mohla být vakcína na dětech otestována in vivo, tedy na živých subjektech. Vystoupení Romana Prymuly na ČT odhalilo jednu zásadní věc, že slovenská vláda se k tomuto očkování dětí od 5 let rozhodla na základě studie, která zatím v USA nepostoupila z fáze in vitro do fáze in vivo.

Takže to znamená, že na Slovensku se de facto budou provádět pokusy na dětech od 5 let, nepůjde o žádné schválené očkování Pfizerem, ale doslova půjde o experiment a pokusy na dětech in vivo. Jakkoliv to zní neuvěřitelně, toto je zjevně v rozporu s Norimberským kodexem o lékařské etice, protože podávání vakcíny dětem, která je ve skutečnosti experimentální a dosud jen in vitro testovanou látkou pro danou věkovou skupinu, je ve skutečnosti čin nedovolených pokusů na lidech, v tomto případě na nezletilých dětech.

Pfizer si otestuje vakcínu na slovenských dětech jako pokusných subjektech. V USA k tomu nemá souhlas ani FDA

Toto je zásadní informace, protože jestliže vláda či její složka v podobě ministerstva dovolí očkování nezletilých dětí vakcínou, která nikde jinde na světě nebyla na takto malých dětech nikde jinde testována, ani schválena, potom se jedná o pokus na dětech, nikoliv o očkování schválenou a ověřenou vakcínou. Znovu je potřeba zdůraznit, že americká FDA dosud nepovolila v USA Pfizeru použití vakcíny Comirnaty 500 na děti od 5 do 11 let, neexistuje ani nouzové schválení v USA pro tuto věkovou skupinu. Nikdo tak nesmí mladším dětem než 12 let v USA tuto vakcínu podat. A to platí ve všech zemí světa.

Pořad Máte slovo

Výjimkou je pouze Slovensko, které rozhodlo o plošném očkování dětí od 5 do 11 let. Slovensko se tak stává zkušební polygonem provádění experimentů na dětech a je otázka, jestli to slovenské ministerstvo zdravotnictví dělá z altruismu a přesvědčení, anebo je za tím nějaká finanční kompenzace Pfizeru. Pokud totiž očkování proběhne, budou mít očkovací data ze Slovenska o očkování dětí obrovskou cenu, protože Pfizer bude moci data předložit americké FDA, že došlo k uskutečnění in vivo plošné studie v jedné zemí Evropské unie, konkrétně na Slovensku. A to bude silný argument pro to, aby FDA kývla a povolila vakcínu pro děti od 5 let i v USA.

Kolik za to někdo dostane na Slovensku od Pfizeru?

Dovedete si tudíž představit, jakou hodnotu pro Pfizer toto očkování dětí na Slovensku bude mít a bylo by naivní si myslet, že slovenská vláda a zdramini toto budou dělat pro Pfizer jen tak grátis. Představte si tuto situaci. Přijdou do ČR zástupci Pfizeru a řeknou: “Dobrý den. Chtěli bychom na vašich dětech v republice ve věku od 5 do 11 let otestovat naši americkou experimentální vakcínu. Dovolíte nám to?” A přesně si dovedete představit reakci politiků, jakou v tom ucítí příležitost na odpovídající vývar. Jenže, může to být i jinak.

 

 

Americká ambasáda v Bratislavě zvedne telefon, zavolá na vládu a předá noty, že je potřeba pro tu a tu americkou firmu otestovat na tolika a tolika dětech vakcínu. A když by se politici tomu bránili, někdo by jim mohl připomenout nějaké kauzy a kostlivce ve skříni. Někdo by mohl vypustit na veřejnost nahrávky, kompro materiály na politiky atd. Takže to nemusí být jenom o penězích, ale klidně to je jenom o starém a poctivém vydírání. Jak jinak si vysvětlit, že slovenské zdramini dovoluje provádět pokusy na slovenských dětech vakcínou, kterou nesmí Pfizer dětem do 11 let podávat nikde jinde na světě? To je neuvěřitelné, ale přitom je to šokující realita.

Nejen o této kauze budeme hovořit dnes od 19:20 hodin na Svobodném vysílači CS. Probereme aktuální témata z domova i ze světa. Všichni jste srdečně zváni k poslechu.

Záznam pořadu na Odysee