Jdi na obsah Jdi na menu
 


Piráti odmítají tradiční rodinu

5. 5. 2021

Pozor na ně .....

„My jsme smrtelní, národ je věčný“    Piráti odmítají tradiční rodinu

Piráti jsou pro sňatky homosexuálních párů. Již jim nestačí registrované partnerství. Pirátští progresivisté každý den stupňují další požadavky. Salámovou metodou pokračují ve svých požadavcích s cílem zničit tradiční rodinu.

Vlastenecká SPD zastává hodnoty, které preferují tradiční rodinu jako základu státu. Piráti chtějí sňatky a také děti pro homosexuální páry, ale tady se dostáváme do bodu, kdy se začíná znevýhodňovat tradiční rodina, a to je počátek její likvidace.

V Anglii byl zatčen anglikánský pastor za to, že se zastával tradiční rodiny jako vztahu mezi mužem a ženou. K incidentu došlo před stanicí Uxbridge v západním Londýně. Videoklip ukazuje, že starší pastor je konfrontován policií a je spoután, než je odveden pryč: "Nedělal jsem žádné homofobní komentáře, jen jsem definoval manželství jako vztah mezi mužem a ženou. Říkal jsem jen to, co říká Bible - nechtěl jsem nikomu ublížit nebo způsobit urážku,“ řekl John Sherwood, který je farářem už 35 let. "Dělal jsem to, co říká moje poslání, což je kázat evangelium venku i v kostele," dodal. Sherwood byl zatčen na základě zákona o veřejném pořádku za to, že použil „urážlivá slova“, která způsobila „škodu“ jiné osobě poté, na něj někdo z veřejnosti poslal policii.

V Anglii jsou o dvacet let dále v dekadentním vývoji, kdy vše ovlivňují neomarxističtí multikulturalisté, ale Piráti by velkým skokem chtěli dohnat a předehnat dekadentní Británii. Tam se vývoj dostal tak daleko, že je pastor pronásledován za to, že podle bible hovoří o tradiční rodině, která je vztahem mezi mužem a ženou, kteří mají děti. Všichni vlastenci národní fronty budou volit SPD, protože podporuje tradiční rodinu, která je vztahem muže a ženy, kteří mají děti.

Černá pirátská totalita se staví proti tradičním hodnotám a chce homosexuální manželství, která by měla právo adoptovat děti. Dnes páry, zítra trojice. Proč ne?

To bych rád věděl, který bude máma! I tak prý může vypadat normální, šťastná rodinka.

mjr. v. z. PhDr. Stanislav Balík