Jdi na obsah Jdi na menu
 


PETICE VODA JE ŽIVOT

2. 5. 2021

Koho chcete volit??? Jsou všichni k ničemu, jdou jen po penězích i přes mrtvoly!!! Včil mudruj, ve volbách. Ani tu vodu nedokážou - spíše nechtějí zachránit pro občany této země.

https://pravdaovode.cz/

PETICE VODA JE ŽIVOT

Je o vrácení zájmu lidí - prodeje vody v ČR Již v roce 2002 jsme zaslali ministrům vnitra, zemědělství a financí rozbor, dokládající, jak koncernoví naháněči protiprávně skupují městské vodárny, které se chystají ekonomicky vykuchat. Podali jsme

 1. V roce 2003 jsme ministrům doložili, jako koncerny postupují, když protiprávně skupují městské vodárny a pak je likvidují a nahrazují v pozici osob ovládající monopol prodeje vody. - Nepomohl nikdo. Darebáci napadli zakladatele nadace fyzicky.fyzický útok 18.8.03 1
 2. V roce 2005 jsme s městy a obcemi na Zlínsku požádali o pomoc před protiprávními nájezdy koncernu ministry a předsedu vlády. - Nepomohl nikdo.
 3. V roce 2005 dokonce přišlo křivé obvinění a štvavá mediální kampaň. Za 19 dnů státní zástupce křivé obvinění zrušil jako protiprávní a konstatoval velmi nestandartní jednání policisty. - Média odmítla o tom veřejnost informovat.Ono je to jinak !
 4. V roce 2006 jsme začali informovat veřejnost o tom, co se ve vodárenství páchá ve spolupráci s VODÁRENSTVÍ COM
 5. V roce 2006 jsme pomohli ubránit před vytunelováním Vak Pardubice (informace a soud) a Náchod (informace). - Média o tom neinformují.
 6. V roce 2007 jsme poprvé vyhráli soud s darebáky z vedení Vak Zlín. - Tunel jede dál.
 7. V roce 2008 poté, co se vedení státu ovládlo ODS, jsme informovali nové ministry o tunelech městských vodáren a opět jsme je požádali o pomoc. - Nepomohl nikdo.
 8. V letech 2004-2010 jsme pomohli opakovaně zabránit vytunelování Vak Přerov (informace) a Vak Kroměříž (informace a soudy) a dalším regionům. Média o tom neinformují.
 9. V roce 2010 jsme poprvé vyhráli zásadní soud v kauze tunelu Vak Zlín. - Tunel jede dál
 10. V roce 2012 jsme začali systematicky informovat veřejnost o tom, co se ve vodárenství páchá přes projekt PRAVDA O VODĚ 
 11. V roce 2014 jsme podruhé vyhráli zásadní soud v kauze tunelu Vak Zlín - Tunel jede dál.
 12. V roce 2014, poté co se vedení státu ovládlo ČSSD, jsme informovali předsedu vlády Sobotku a nové ministry o tunelech městských vodáren a opět jsme se požádali o pomoc. - Nepomohl nikdo.
 13. V roce 2014 nám poprvé dává za pravdu Ústavní soud ČR, navíc potvrzuje soudní zvůli některých soudců Nejvyššího soudu. Více ZDE
 14. V roce 2016 jsme se spolu s občany obrátili na poslance a senátory s informacemi o pomoc a řešení vody i s rozsudky, kde nám o tunelech vodáren dávají za pravdu soudy v rámci CHARTY VODA 300.  Kromě poslankyně Jany Lorencové - Nepomohl nikdo.
 15. V roce 2016 jsme definitivně vyhráli 4 soudy v kauze tunelu Vaku Zlín - kolaborace politiků a nemravný tunel dál pokračuje. Více ZDE - Tunel jede dál
 16. V roce 2016 jsme začali organizovat aktivní obranu lidských práv ve vodárenství. Aby občané byli chránění proti útoků Hadů v oblecích, tak jsme založili nadaci PRAVDA O VODĚ a proto obrana vody a lidí probíhá pod ní.
 17. V roce 2017 přichází pokus uplatit zakladatele nadace částkou 49 mil. Kč za portál www.pravdaovode.cz a převzetí soudních sporů s tím, že zůstane všeho tváří. Je to maskováno do odměny za to, co již vykonal.
 18. Zakladatel nadace se nenechal koupit. Přišel 1. a 2. žalobní útok Veolie na zakladatele nadace za údajné poškozování dobrého jména a nekalé konkurenční jednání. Více ZDE
 19. V roce 2017 nám počtvrté dává za pravdu Ústavní soud ČR - více ZDE
 20. V roce 2019 nám 4 x dává za pravdu Nejvyšší soud, čímž potvrzuje, že cca 10 let zabránil nastolení spravedlnosti a pomáhal tím udržovat v chodu protiprávní tunely vodáren.
 21. V roce 2019 Veolie stahuje žaloby na zakladatele nadace a soud jí v roce 2020 nařizuje zaplatit trojnásobek nákladů za "žaloby" na zakladatele nadace. Více ZDE
 22. V červnu 2020 jsme Senátu ČR předali petici VODA JE ŽIVOT. Každý senátor i poslanec k ní dostal i ROZBOR návrhu ústavního zákona o vodě, který dokládá, že jde o past na peněženky lidí a veřejné rozpočty.
 23. V září 2020 jsme ve sněmovně v rámci semináře o nevymahatelnosti práva v ČR informovali o tom, co se léta páchá ve vodárenství, jak nefungují soudy, které nám dávají za pravdu až po 15-20 letech a jak nekoná policie ani politici. - Nepomohl nikdo.
 24. V říjnu 2020 18 předtím námi informovaných poslanců předkládá ve sněmovně k 1. čtení ústavní past v podobě návrhu ústavního zákona o vodě s tím, že původní materiál ministerstva zemědělství vydávají vlastní za poslanecký návrh. Více ZDE
 25. 31.12.2020 jsme 18 poslanců písemně vyzvali, aby vysvětlili, proč předložili pro občany nevýhodný návrh zákona k vodě a kde je v něm to, že kromě povinnosti vše financovat budou mít občané také právo inkasovat profit z investic, které předtím zaplatí. Více a o koho jde ZDE.  - Neodpověděl nikdo!

Informujeme o věcech, o kterých jiní mlčí.
Odebírejte videokanál a šiřte, co vás zaujme. I tím pomáháte s nápravou.

 

Za ty roky víme, co čekat od nájezdníků, koncernů, politiků i soudců

 1. V lednu 2021 se zákulisní hráči v senátu pokusili "projednat" petici za zavřenými dveřmi. Údajné veřejné slyšení bylo změněno na neveřejné. Nesměli se ho účasti občané ani zástupců médií, počet pozvaných zástupců petentů byl minimální, o to větší byl počet pozvaných posluhovačů koncernů. Po poradě s právníky jsme se odmítli této pasti a šaškárny účastnit. Více ZDE
 2. Informace proto předáváme lidem na klíčových postech ve státě, kteří o vodě rozhodují každému doporučeně - to zákulisíní mafie neovlivní ani nezastaví.
 3. A informace jsme součansě předali také:
 • cca 35.800 občanům, kteří podepsali petici,
 • cca 51.700 lidem, kteří sledují vodu na FB VODA LIDEM,
 • šéfredaktorům veřejnosprávních i alternativních médií,
 • protikorupčním organizacím v ČR a v zahraničí,
 • Evropské komisi
 • dostanou je i obce a města

Politici se bojí jen voleb a veřejného mínění, proto dostávají vše veřejně a zveřejňujeme co dělají, jinak neudělají nic.

Jeden senátor nám za informace poděkoval, ale řekl, že se obává, že si senátoři neudělají čas a informace "O VODĚ" nebudou číst. A jedna paní senátorka nám řekla, že vodu teď neřeší, že řeší důležitější věci.

Odpověděli jsme jim toto:

 1. Nemůžeme chtít nápravu po někom, kdo nemá informace. Proto je předáváme a rovnou nápravu veřejně požadujeme. Jste v postavení, kdy ji můžete zjednat.
 2. Dle toho, co senátoři dělají, se odvíjí názor lidí na senát, i jejich účast ve volbách. Účast pouhých 12% voličů vypovídá o všem. Co senátoři s vodou udělají je na nich. Buď pověst senátu napraví, nebo pohřbí. Mají velkou šanci názor lidí na senát zlepšit a pomoct dobré věci.
 3. Lidé volí kandidáty, kteří vodu brání. V tom už nadace lidem i rozumným politikům  pomáhá.  Př. ZDEZDE, a platí to nejen pro senát ZDE
 4. Paní senátorce jsme řekli, že bez vody ji za tři dny již žádná jiná věc důležitější připadat nebude.
 5. Aby lidé měli informace o politicích, zveřejňujeme na webu www.pravdaovode.cz jejich reakce a činy.

Děkujeme. Toto můžeme realizovat díky podpoře lidí, jako jste vy.

Zakladatel nadace vyhlásil Darovací výzvu. Lidé pomohli a díky tomu jsme mohli informace pro zákonodárce zpracovat, vytisknout v podobě publikace a doručit proti potvrzení 350 osobám na klíčových postech, které o vodě v ČR rozhodují a mohou zjednat nápravu.

 

Co jsme politikům zaslali?

 1. Vysvětlení, o co se nám všem s "VODOU" jedná
 2. První díl publikace PRAVDA O VODĚ
 3. Žádost, ať si naše informace ověří a pak nás informují, zda nám s nápravou pomohou

 

První díl publikace PRAVDA O VODĚ