Jdi na obsah Jdi na menu
 


O co tady jde - propletenost

27. 12. 2020

Zajímavá propletenost   nebo NÁHODA? 

Bohužel, vše již dávno připraveno....   už chápete o co tady jde  ?  


Čínská biologická laboratoř ve Wuhanu patří společnosti Glaxosmithkline, kterou (čistě náhodou)  vlastní společnost Pfizer!, která (čistě náhodou) vyrábí vakcínu proti virusu, který  má počátek v biologické laboratoři ve Wuhanu a tu financuje  dr. Fauci  (čistě náhodou), který pro ni také dělá reklamu!)

GlaxoSmithKline je (shodou okolností) spravována společností Black Rock Finances, která (čistě náhodou ) spravuje finance Open Foundation Company (Sorosova nadace), která (shodou okolností) slouží francouzské AXA pojišťovně!

Shodou okolností SOROS vlastní německou společnost Winterthur, která (čistě náhodou) postavila čínskou laboratoř ve Wuhanu a byla koupena německou pojišťovnou Allianz, jejímž akcionářem je  (shodou okolností) Vanguard, který (čistě náhodou) je  i akcionářem Black Rock, který (shodou okolností) ovládá centrální banky a spravuje zhruba třetinu globálního investičního kapitálu.
Black Rock je také (shodou okolností) hlavním akcionářem společnosti MICROSOFT, kterou vlastní Bill Gates, který (čistě náhodou) je akcionářem společnosti Pfizer (který - jak si pamatujete - prodává tuto zázračnou vakcínu)a je v současné době (shodou okolností)prvním sponzorem WHO !

 
 

 


Portrét


FotoalbumKontakt

OV KSČM Frýdek-Místek

Palackého 127

Frýdek-Místek

738 01

Administrátor webu :

webmaster2020@seznam.cz

Objednatel: KSČM

Zhotovitel: Kolektiv OV KSČM F-M

Mobil : 608 949 999

webmaster2020@seznam.cz

DEFCON


Počasí

Meteoradar

RevolverMaps


Mail list
Statistiky

Online: 9
Celkem: 983183
Měsíc: 20807
Den: 755