Jdi na obsah Jdi na menu
 


NEBEZPEČÍ - co nám strkají do nosu ???

23. 2. 2021

 

 

Nebezpečí testů na COVID-19 & Co obsahují tyčinky, které nám strkají do nosu?

Ve zkratce...

 
Když je covid údajně tak nakažlivý a šíří se kapénkami, proč nám strkají tyčinky z covid testů až hluboko do nosu? V tomto videu prozkoumáme, jaké technologie už existují, a jak testování na covid pomocí tyčinek do nosu může být trochu něco jiného. Více ve videu.
 
 

Vypravěč: Tato propaganda o mikročipech velikosti rýžového zrna jsou staromódní konspirační řeči, které vás mají odradit od zkoumání toho, kde se technologie dnes nachází. Nyní jsme v době nanoprachu, nanočástic, chytrého prachu, a spojení technologie a lidské biologie, čemuž se říká syntetická biologie. Britská vládní webová stránka tohle shrnuje následovně: „Čtvrtá průmyslová revoluce má nebývalý rozsah, rychlost a komplexitu. Vyznačuje se spojením technologií – jako umělé inteligence, úpravou lidských genů a pokročilé robotiky – což „maže hranice mezi fyzickými, digitálními a biologickými světy.” Hitachi vyrábí nanočipy, které mají velikost pouze jednu sedminu milimetru čtverečního. Má GPS schopnosti.

Někdy se jim říká „chytrý prach”, jelikož je možné ho na nás rozprášit, vstřebat ho skrze kožní póry, přijmout ho v jídle, nápojích, píchnout ho, nebo ho i vpravit do těla skrze nosní dutinu pomocí bavlněné tyčinky. Tento prach/nanočipy mají magnetický senzor ke sledování směru. Zapamatujte si ten magnetismus. Akcelerometr k měření rychlosti. Senzor intenzity světla. Senzor vlhkosti. Senzor tlaku. Dokonce senzor teploty. A dokážou bezdrátově vysílat do chytré sítě internetu věcí a cloudu.

Doslova napojit svoje lidské biologické hostitele na trasující systém chytré sítě. Jako chodící, dýchající chytrý telefon. Univerzita Johnse Hopkinsona obdržela 870 milionů dolarů od nadace Gatesových, a vyvinula verzi chytrého prachu s názvem „theragripper”. Na této tyčince jsou jich desítky. Jsou inspirované parazitickým červem, který zaboří svoje ostré zuby do střev nebo hematoencefalické bariéry hostitele. Může se zachytit na střevní sliznici a uvolnit do těla léky, jedy nebo i chytrý prach. Něco si naprosto vyjasněme. Slovo virus pochází z latinského slova „virus”, což znamená jed, jedovatá tekutina, jedovatý. Také ho můžeme nazvat cizí toxin nebo toxická látka. Antigen je cizí látka, která zahrnuje toxiny, což znamená jed, bakterie, cizí krevní buňky. Je to jakákoliv látka, jako toxin nebo enzym.

Jinými slovy, antigen je virus. Cizí jed, který nemá co dělat v intersticiálních tekutinách vašeho těla. Jaký druh nevědomosti a absurdního šílenství je třeba k tomu, abyste uvěřili, že nechat si píchnout 72 cizích antigenů, což znamená toxinů, což znamená jedů, což znamená virů, do svého těla, je nejlepší způsob, jak svoje tělo ochránit před jen jedním cizím antigenem, což znamená toxinem, což znamená jedem, což znamená virem. Proč by vaše tělo nebylo schopné zvládnout jen jeden jed, pokud ho neotrávíte tím jedním a dalšími 71 jedy? Ale odbíhám… zpátky k testům.

11 let dozadu, rok 2009. Nanočástice pro nosní vakcinaci. Velký zájem o slizniční vakcinaci vychází z faktu, že povrchy sliznic představují velkou část vstupu pro mnoho patogenů. Tohle je nepravdivé. Jsou to východy, kterými vaše tělo bezpečně vylučuje jedy obalené v hlenu. To je důvod, proč vám teče z nosu během zimního období detoxifikace. Což znamená cykly odstraňování sezónních antigenů neboli jedů z vašeho toxického těla. Nosní dodání je zejména atraktivní pro vložení jedovatých antigenů do vašeho těla, jelikož nosní výstelka se vyznačuje relativně vysokou propustností. Použití nanonosičů poskytuje vhodný způsob pro nosní dodání antigenních molekul.

To znamená rychlý způsob, jak otrávit vaše intersticiální tekutiny přímo z vašeho nosu. Pak máme hydrogelové biosenzory a implantovatelný nanočip od DARPy, u kterého se plánuje, že se použije v nadcházející vakcíně proti Covidu. Americké ministerstvo obrany a Nadace Billa a Melindy Gatesových se spojili s výrobní společností Profusa. Ale hydrogelové nanočástice a nanosloučeniny se už zkoumaly pro nosní dodání léků nebo vakcíny, nejen vakcíny, co se píchají. Hydrogelové nanosystémy mají sliznicově-přilnavé vlastnosti, což znamená, že se déle drží na vašich šušních a hlenových membránách, aby maximalizovaly dobu setrvání a tudíž zvýšily dobu kontaktu s nosní sliznicí a posílily vstřebávání jedovatého antigenu nebo chytrého prachu do vašeho těla.

Další studie mluví o vývoji intranazální, orální, lokální, plicní a rektální vakcíny, ale zjistila, že nosní vakcína nabízí nejslibnější příležitost pro vakcinační dodání adjuvantů, což znamená jedů, dodávkových systémů pro částice chytrého prachu, virusových částic, což znamená více jedů, obejít vakcinační regulační orgány, a pro efektivní dobu trvání antigenů neboli jedů, která umožní interakci s lymfatickým systémem. Takže hlavní otázka je: testují nás, nebo nás očkují a dávají nám nanočipy bez svolení?

Jestli se Vám líbí překlady, zvažte přispění na jejich tvorbu, děkuji. David