Jdi na obsah Jdi na menu
 


Mnoho lidí zemřelo zbytečně

30. 1. 2021

 

P.C. Roberts: Mnoho lidí zemřelo zbytečně

29.1.2021 14:13

 

Země, ve kterých byla léčba Covidu-19 hydroxychlorochinem povolena,      mají o 77 procent nižší úmrtnost.

Jak jsem psal už dříve, léčba hydroxychlorochinem (HCQ), používaným společně se zinkem a azithromycinem, dokáže Covid léčit a prohlásil to i prezident Trump. Avšak Big Pharma chtěla prodávat vakcínu. Její agent Dr. Fauci a presstitutky, které bažily po další zbrani proti Trumpovi, prohlásily HCQ za škodlivý, a světlo světa pohotově spatřilo i několik studií, které promluvily ve stejném duchu. Následkem čehož zemřelo mnoho lidí. A to vše jen proto, aby se prokázalo, že Trump hlásá bludy.

Sociální média, jako např. Facebook, všechna svědectví o účinnosti HCQ zcenzurovala. Nu a nyní American Journal of Medicine připustil, že existují důkazy jak o bezpečnosti tak i o účinnosti HCQ. A Facebook připouští, že se dopustil chyby. Chyby, která statisícům lidí vzala život. Poučí to kretény z Facebooku o tom, že cenzura může být i smrtelná?

K tématu web Gateway Pundit uvádí: Poté, co 440 000 Američanů zemřelo, Facebook a American Journal of Medicine připouštějí, že jejich názor na HCQ byl chybný. Byla to ovšem chyba, za kterou všichni, kteří se jí dopustili, by měli též platit.

Překlad: Lubomír Man