Jdi na obsah Jdi na menu
 


MAP 858 EU Imigrace schválena! 19.3.2021!

8. 4. 2021

POZOR   EU  SCHVÁLILA  NOVÝ  PAKT O  MIGRACI  A  AZYLU   

Schvalování dokumentu EU Nový pakt o migraci a azylu proběhlo 17-19. března na virtuálním zasedání Evropského výboru regionů (Organizace EU). Jak oznámila zpravodajka dokumentu německá sociální demokratka Antje Grother, dokument byl přijat většinou 175 hlasů! Celý dokument si můžete v češtině přečíst zde:cor-2020-04843-00-01-pac-tra-cs.docx

Při projednávání dokumentu vystoupila komisařka EU Ylva Johansson (bývalá komunistka) a přiznala, že tzv. relokace migrantů, znamená, že každá země, která nepřijme kvóty, a místo nich bude imigranty relokovat, si jich bude muset ve skutečnosti 30% ponechat doživotně na svém území! (Důkaz, záznam řeči Ylvy Johansson : And today, around two thirds of the irregular arrivals will have their application rejected , z čehož vyplývá 1/3 relokovaných zůstane!)

Celé toto schvalování probíhalo v rámci 143. summitu Výboru regionů, který probíhal 17-19. března 2021 v Bruselu, virtuálně po sítích. Podle oficiálního seznamu se tohoto summitu mělo zúčastnit za Česko 12 politiků a za Slovensko 9 politiků . Přesný seznam EU nevydala, stejně jako nevydala protokol o hlasování.

Nicméně, kdo mlčí, ten souhlasí. Podle dokumentu EU tam tito čeští i slovenští politici být měli. Zcela určitě byl jednání přítomen pirát Zdeněk Hříb - primátor Prahy, protože se k tomu přiznal . Jak si můžete všimnout, o tom, že na jednání schválili Nový pakt o migraci a azylu, se primátor pirát Hříb nechlubil!

To proč Hříb mlčí, o tom, co v Bruselu schválili je jasné - Piráti 22.3.2021 rozjeli přesvědčování důchodců , a jeho součástí bylo pravdivé tvrzení, že Olga Richterová nikdy neřekla, že Piráti chtějí rozdat byty imigrantům, místo mladým rodinám. Celá akce zaměřená na důchodce má jasný cíl, přesvědčit je, že Piráti jsou proti-imigrační. Bohužel se do kampaně vůbec nehodí činnost Pirátského náčelníka Zdeňka Hříba 19.3.2021 v Bruselu - tam imigraci schvaloval a dokonce jako člen uskupení GREEN-EU, které má v Německu přidělování bytů imigrantům v programu. Je proto přeci jasné, že pokud má dostat imigrant byt - nemůže ho dostat nikdo jiný - ať už mladý a nebo starý Čech! Piráti se prostě chtějí vylhat do sněmovny - jak pirátské!