Jdi na obsah Jdi na menu
 


KAM SE PODĚLO TĚCH „300 ZDRAVOTNÍKŮ Z USA“...?

3. 12. 2020

 

KAM SE PODĚLO TĚCH „300 ZDRAVOTNÍKŮ Z USA“...?   
 
Zprávy: Pozvání cizích vojsk českým ministrem vnitra Janem Hamáčkem (ČSSD)

***

1) Český ministr vnitra Jan Hamáček (ČSSD) požádal na USA ambasádě o pomoc cizích vojsk a jejich rozmístění na našem území. Pro začátek to bude 28 lékařů a dalších 272 vojáků bez bližšího určení ze států NATO. Kdo v naši historii ještě žádal o rozmístění cizích vojsk u nás?

Poznámka z internetu: Jan Hamáček se bude cítit lépe, když v ČR budou stovky vojáků NATO. Už se bojí svých vlastních občanů.

***

2) Že z těch 300 vojáků USA/NATO je pouze 28 zdravotníků, to jistě víte. Že z těch 28 zdravotníků budou jen 4 lékaři, to asi už nevíte. Tak teď už ano.

***

3) A ti 4 lékaři spolu s těmi 24 ostatními zdravotníky se budou starat o zdraví těch 272 vojáků NATO v naší republice.

Takže se vlastně o žádnou pomoc v koronavirové infekci nejedná. Jedná se o zneužití epidemie pro obsazení cizími vojsky na pozvání politické strany ČSSD, potažmo ministra vnitra Jana Hamáčka.

***

Dodatečné zprávy bez záruky z internetu, které mohou a nemusejí být pravda. Je to na vás: Jestli někdo bydlí v Brdech, prý už tam prapor US Army stanuje. Probíhají i nějaké noční přesuny, už více než týden. Lidé, žijící kolem, hlásí každý den. To je prý pravým důvodem pro zákaz vycházení v noci.

Ještě divočejší zpráva z internetu bez záruky: Z kruhů okolo domobran se proslýchá, že se chystá útok na Bělorusko. Nemocnice u letišť v Praze, Brně a Ostravě prý nejsou žádná náhoda.
 
 

 


Portrét


FotoalbumKontakt

OV KSČM Frýdek-Místek

Palackého 127

Frýdek-Místek

738 01

Administrátor webu :

webmaster2020@seznam.cz

Objednatel: KSČM

Zhotovitel: Kolektiv OV KSČM F-M

Mobil : 608 949 999

webmaster2020@seznam.cz

DEFCON


Počasí

Meteoradar

RevolverMaps


Mail list
Statistiky

Online: 14
Celkem: 983199
Měsíc: 20814
Den: 763