Jdi na obsah Jdi na menu
 


Covid-19 lze zlikvidovat pomocí CDS

14. 3. 2021

 

 

Covid-19 lze zlikvidovat pomocí CDS (Chlorine Dioxide Solution) !!!

A velmi účinně!

29.9.2020

Sdružení s názvem COMUSAV je Evropanům téměř neznámé. Časopis Nová Regena jako první tištěný časopis poskytuje široké veřejnosti informace o tomto sdružení, které stojí za intenzivní propagací a šířením využívání roztoku CDS – oxidu chloričitého – při léčbě covidu-19 v Latinské Americe.

Andreas Ludwig Kalcker

Andreas Ludwig Kalcker

Časopis Nová Regena získal od vynálezce CDS (Chlorine Dioxide Solution) Andrease Ludwiga Kalckera exkluzivní kontakt na ředitele sdružení, lékaře Manuela Aparicia. Podle Andrease Kalckera je to skutečný hrdina naší doby a my s ním souhlasíme!
Náš rozhovor proběhl formou e-mailové komunikace a jsme velmi rádi, že si pan Aparicio udělal čas na zodpovězení našich otázek.

Vážený pane doktore Aparicio, mohl byste nám, prosím, představit sdružení COMUSAV? Za jakým účelem bylo vytvořeno, jakým činnostem se věnuje a jaké má cíle?
Samozřejmě. Název COMUSAV je odvozen ze španělských slov Coalición Mundial Salud y Vida (Globální koalice v oblasti zdraví a života) a jedná se o celosvětově působící neziskovou organizaci, jejímiž členy je 19 zemí a působí v ní přes 3000 lékařů. Každý týden se věnujeme mnoha aktivitám a jediným cílem organizace je záchrana lidských životů v této PANDEMII.

Dr. Manuel Aparicio

Dr. Manuel Aparicio

Kde jste se vy osobně poprvé setkal s oxidem chloričitým a jak jste se přesvědčil o jeho účinnosti?
To je velmi zajímavá otázka. O CDS (roztoku oxidu chloričitého) jsem poprvé slyšel teprve v březnu 2020, kdy jsem byl v karanténě. Moje matka mi poslala video biofyzika Andrease Kalckera, na které jsem se nejdřív nepodíval (protože maminky nám toho posílají spoustu), ale ona trvala na tom, že to video musím vidět, a tak jsem se podíval a jeho obsah na mě udělal opravdu velký dojem. Protože jsem lékař a vědec, začal jsem číst o CDS a kontaktoval přímo Andrease Kalckera. Měl jsem to štěstí, že jsem s ním mohl několikrát osobně hovořit přes Zoom a on mi všechno ohledně CDS vysvětlil.
Po těch hovorech přes Zoom jsem byl zcela přesvědčen. Svého prvního pacienta jsem léčil 18. května. Byl v kritickém stavu, který se ale zlepšil v řádu minut, a já jsem následně měl možnost vyléčit více než 1000 pacientů během čtyř měsíců. Bylo to neuvěřitelné. Když vidíte sám osobně, co CDS s lidmi, kteří mají covid-19, dokáže, a jak rychle… Nikdy s tím nepřestanu… CDS je záchrana pro celý svět.

Jak se CDS využívá při léčbě covidu-19? Podává se orálně, nebo nitrožilně?
Může se používat oběma způsoby. Nitrožilně (CDI – Chlorine Dioxide Injectione) se podává pouze pacientům ve čtvrtém (kritickém) stadiu nebo pacientům, kteří špatně tolerují orální podání CDS. Já jsem téměř všechny pacienty léčil CDS (orálně) a jen asi 25 pacientů nitrožilně (CDI). Důležité je zmínit, že CDS je možné použít také ve formě klystýru, kloktadla nebo difuzéru při specifických indikacích.

Před seznámením se s CDS jsem s pacienty pracoval v masce

Před seznámením se s CDS jsem s pacienty pracoval v masce

Jak se CDS využívá při prevenci covidu-19?
To je pro mě IDEÁLNÍ způsob léčby, tedy PREVENCE namísto LÉČENÍ. Působí prostřednictvím oxidace, čímž vyruší virovou nálož i v případě, že je člověk už infikován. Je vysoce účinný a preventivní dávka je 5 až 10 ml o koncentraci 3000 ppm denně, rozpuštěných v jednom litru vody. Výsledná koncentrace roztoku, který člověk potom preventivně pije, je cca 30 ppm.
Vysvětlím to podrobněji. Dávka 5 ml je pro osoby, u nichž je riziko infekce nízké (což je převážná většina), pacienti s vysokým rizikem infekce jsou ti, kteří pracují v nemocnicích, ve velkých společnostech mezi mnoha kolegy, lidé, kteří pravidelně jezdí hromadnou dopravou nebo ti, kteří mají pacienta s covidem-19 doma.
Předtím, než jsem CDS osobně prozkoumal, jsem pracoval v neprodyšné masce, což můžete vidět na obrázku.
Nyní beru pravidelné preventivní dávky CDS, a i když jsem denně vystaven kontaktu s desítkami pacientů s onemocněním covid-19, neonemocněl jsem a jsem stále při testech negativní. Chápu, že se ostatní lékaři dívají na CDS s nedůvěrou. Když se ale sami přesvědčí, jak CDS efektivně pracuje a jak je jeho užívání jednoduché, zůstanou u něj. Každý z nich si ho totiž pro orální používání může také sám vyrobit. Již přes 3000 lékařů používá u svých pacientů CDS pro léčbu covid-19. Je fantastické, jak CDS pracuje.

Můžete, prosím, uvést některé zajímavé případy související s CDS a onemocněním covid-19? 
O tom bych mohl napsat knihu, ale mohu vám říct, že mám mnoho případů a příběhů, které si zaslouží pozornost. Měl jsem jeden konkrétní případ, který pro mě hodně znamenal, byl to otec tří dětí, který mě kontaktoval a řekl mi: „Doktore, prosím vás, zachraňte mi život, mám tři malé děti a nechci umřít, chci tu pro ně být.“ Úplně se zotavil z velmi těžkého stavu a nyní mi každý den posílá vděčné zprávy… a přesně tohle mi CDS přináší.

Jaká je teď v Jižní Americe situace v souvislosti se situací okolo covidu-19?
Podle mě je stav kritický, kvůli chudobě a dezinformacím. Viděli jsme tady mnoho případů a mnoho úmrtí, a proto prostřednictvím sdružení COMUSAV propagujeme prevenci a včasnou léčbu pro všechny. CDS je nejlevnější a velmi účinný dostupný lék, přezdíváme mu „kyslík pro chudé“. Přesto funguje skvěle i u bohatých

 

Co je CDS2 ?

CDS2 (Chlorine Dioxide Solution NaClO2 nebo oxid chloričitý)

Chemická rovnice reakce oxidu chloričitého: 5 Na ClO2 + 4 NaHSO4 = 4 ClO2 + NaCl + 4 Na2SO4 + 2 H2O

Jde o výrobní postup u kterého chceme získat účinnou látku oxid chloričitý a to v té nejčistší možné formě. U CDS2 se to povedlo a čistota dosahuje 99,9%. Můžeme říct, že jde o MMS, ale jen v tom smyslu, že chceme získat stejnou účinnou látku a to oxid chloričitý. Jen musíme použít jinou metodu. Pokud se totiž použila metoda sloučením chloritanu sodného (NaClO2) a kyseliny citrónové ( u MMS) došlo k tomu, že společně s užitou látkou se do žaludku dostaly i látky vedlejší např. chlór, chlorovodík, kyselina chlorná, chloritany a chlorečnany. Toto bylo úplně odstraněno použitím jiného výrobního procesu. Proto se ve výrobě zaměnila kyselina citronová za hydrogensíran sodný a vzniklo tím nové sloučení , které další úpravou vede k celistvému CDS2.

Shrňme si tedy poznatky. Sloučením dvou složek a to hydrogensíranu s chloritanem sodným vznikne sloučenina zvaná oxid chloričitý CLO2. Ten tedy nebudeme užívat přímo ani ve zředění formě, ale dostaneme jen do vody a to tak, že nádobku s touto sloučeninou dáme do plastového kyblíku ( uzavíratelného) , dolijeme vodu tak, aby se sloučenina nedostala do vody a vše necháme v chladničce 25 hodin . Poté sloučeninu ve skleničce vylijeme a obarvenou vodu nalijeme do tmavé skleněné láhve, uzavřeme a dáme do chladna.

V internetovém obchodě www.vylecSe.cz mají vysokou koncentraci tohoto produktu a to 2000ppm v 500ml a balí do sklenice tudíž se do přípravku nedostávají příměsi z plastu. Dávkování je u MMS a CDS také rozdílné. Mms se dávkovalo v kapkách , ale to mělo své stinné stránky jelikož každý výrobce lahviček s kapátky mohl vyrábět kapátka jak chtěl. Tím se stalo, že kapky v různých kapátkách byly různě velké, některé se lišily i o 70%. Takže je mnohem lepší přejít na univerzální měřící jednotku ,,ml“ . Obecně se dá říct že pokud jste užívali 3 kapky MMS tak to vynásobíte x 3 – 4kapky CDS.

https://www.cds2.cz/497-2/