Jdi na obsah Jdi na menu
 


Český web - vítači migrantů...kdo tohle povolil ???

20. 3. 2021

https://emigratetoczechrepublic.wordpress.com

 

                  

  

Naše vláda má speciální webové stránky v angličtině a arabštině, kde přímo zve emigranty do ČR.
A na tomto webu jsou přímo uvedené kontakty na takzvané v uvozovkách "neziskové" české organizace pro podporu imigrantů, které jsou placeny touto vládou  sta miliony korun z našich veřejných peněz.
A hned na titulní straně tohoto webu se píší tato slova: "Hledáte azyl? Emigrujte do České republiky. Vítáme Vás"!

Následně jsou na přiložených mapách dokonce nakresleny doporučené trasy, kudy se k nám mají ilegální imigranti dostat.  

 

Jsem v šoku a tak jsem anglický text nechal přeložit překladačem na google, abyste byli v obraze. To snad není ani pravda.

Překlad strojový: Pokud jste na útěku před válkou, hladem nebo terorem, můžete požádat o azyl v naší zemi - v České republice.

Česká republika je krásná země v srdci Evropy ( hranic s Německem, Rakouskem, Polskem a Slovenskem Má vysoce rozvinutou ekonomiku, bohaté kulturní dědictví, vysokou úroveň vzdělávání, zdravotní péči a ochranu životního prostředí. ¨

Česká republika je zdarma a tolerantní země, kde jsou si všichni rovni. Tyto principy jsou garantovány Ústavou a zákony naší země. Lidé různého původu zde žijí vedle sebe: křesťané, židé, muslimové, ateisté a další. To je hlavní. Dokladem toho je i skutečnost, že tato země má několik mešit a modlitebny a muslimové jsou přítomni zde více než sto let. Hovoříme českým jazykem, ale mladá generace také mluví cizími jazyky (zejména anglicky a německy). Čeština patří do stejné skupiny jako polština, srbština, ruština. Zpočátku se to může zdát jako obtížný jazyk, ale komunikativní člověk je během jednoho roku v každodenním kontaktu s česky mluvícími lidmi.

Pokud se chcete usadit na území České republiky, vaše děti se snadno naučí česky

ve veřejné škole. A to se otevírají možnosti veškerého vzdělávání a zaměstnanosti. Česká republika má nedostatek některých zaměstnanců, zvláště v medicíně a drobné technické a servisní práce. Obchodně smýšlející člověk najde stovky příležitostí v naší zemi (zkušený a kvalifikovaný najde dokonce tisíce).

 

Takže, kde je Česká republika? Hlavně si přečtěte "Česky o webu", je to vpravo nahoře nad tím textem. Kliknout a budete zírat - česky se tam píše. Dále si klikněte na "Chcete pomoci" a tam zjistíte, kdo za touto stránkou stojí: začíná to Člověkem v tísni Šimon Pánek a končí Věrou Čáslavskou včetně odkazů, kde jim můžete snad i napsat. To jsem ani neotvíral, oni mi za to nestojí.

 

 
 
 

 


Portrét


FotoalbumKontakt

OV KSČM Frýdek-Místek

Palackého 127

Frýdek-Místek

738 01

Administrátor webu :

webmaster2020@seznam.cz

Objednatel: KSČM

Zhotovitel: Kolektiv OV KSČM F-M

Mobil : 608 949 999

webmaster2020@seznam.cz

DEFCON


Počasí

Meteoradar

RevolverMaps


Mail list
Statistiky

Online: 7
Celkem: 983208
Měsíc: 20815
Den: 755